Mieszkańcy Trójmiasta chcą uhonorować Annę Przybylską
ONS

Mieszkańcy Gdyni chcą uhonorować Przybylską. Inicjatywę wspiera znany gwiazdor

Mieszkańcy Trójmiasta chcą uhonorować Annę Przybylską
ONS

Od śmierci Anny Przybylskiej mijają właśnie trzy tygodnie, ale pamięć o aktorce jest wciąż żywa. Wszystko za sprawą przyjaciół i najbliższych, którzy wspominają ją jako doskonałą przyjaciółkę, córkę i matkę. Przypomnijmy: Poruszająca rozmowa z mamą Ani Przybylskiej. Opowiedziała o ostatnich chwilach z córką

Na pogrzebie Przybylskiej pojawiło się kilka tysięcy ludzi, a ulice Trójmiasta zostały udekorowane białymi kwiatami. Teraz mieszkańcy Gdyni, w której mieszkała gwiazda, chcą uhonorować ją w wyjątkowy sposób i pojawił się pomysł, aby jedną z ulic nazwać jej imieniem. Dużym kibicem takiego rozwiązania jest Dariusz Michalczewski, który również mieszka w Trójmieście. Jego zdaniem to świetny pomysł, a Ani taka pamiątka się po prostu należy.


Ania była nie tylko świetną aktorką, ale również koleżanką... Takie osoby jak ona powinny zostać upamiętnione - komentuje dla "Super Expressu" bokser.


Przedstawiciele miasta również podchodzą do tej inicjatywy entuzjastycznie.


Dobrze, żeby powstawały takie inicjatywy... Obecność ogromnej rzeszy ludzi na pogrzebie, w kościele i na cmentarzu o czymś świadczy. Ludzie darzyli ją ogromną sympatią - ocenia Joanna Grajter, rzecznik prasowy prezydenta Gdyni.


Też uważacie, że to dobry pomysł na uhonorowanie zmarłej gwiazdy?

Zobacz: Dziennikarka "Vivy!" o ostatnim wywiadzie z Przybylską: "Bała się czasu i choroby"

Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04