Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Tragiczna Wielkanoc w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Uczestniczka pożegnała bliską osobę...

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Tegoroczna Wielkanoc ma tragiczny wymiar dla rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem". Na co dzień wesoła seniorka, która razem z synem Joachimem komentuje programy w hitowym show TTV, poinformowała o śmierci ukochanej osoby. To trudny czas dla całej rodziny. 

Zobacz także: Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorem" przez małe kłamstwo! Tylko nam zdradziła kulisy!

Śmierć w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Tegoroczną Wielkanoc spędzamy nieco inaczej niż zazwyczaj. W czasach pandemii wiele osób nie wróciło do swoich rodzinnych domów ze względu na bezpieczeństwo swoje oraz domowników w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem. 

W rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" Wielkanoc ma podwójnie smutny wymiar. Uczestniczka show TTV podzieliła się dramatyczną informacją o śmierci swojej teściowej, która odeszła w Wielką Sobotę:  

Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ...  #święta  #smutek  #rozpacz  #teściowa  #zycie  #żal  #chwile  @ttv.pl  #Gogglebox

Izabeli oraz rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Zobacz także: Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?

Izabela Zeiske poinformowała o śmierci swojej teściowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Izabela Zeiske jest niezwykle ciepłą i rodzinną osobą. Dzięki swojemu udziałowi wraz z synem Joachimem w "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskali sporą popularność. Pod smutnym wpisem Pani Izabeli znalazło się wiele komentarzy z wyrazami wsparcia w tym trudnym czasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11