Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy

Tragiczna Wielkanoc w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Uczestniczka pożegnała bliską osobę...

Tegoroczna Wielkanoc ma tragiczny wymiar dla rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem". Na co dzień wesoła seniorka, która razem z synem Joachimem komentuje programy w hitowym show TTV, poinformowała o śmierci ukochanej osoby. To trudny czas dla całej rodziny. 

Zobacz także: Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorem" przez małe kłamstwo! Tylko nam zdradziła kulisy!

Izabela Zeiske z "Gogglebox" niedługo przed ślubem z mężem miała innego narzeczonego! Jak zeszła się z Boguszem?

Śmierć w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Tegoroczną Wielkanoc spędzamy nieco inaczej niż zazwyczaj. W czasach pandemii wiele osób nie wróciło do swoich rodzinnych domów ze względu na bezpieczeństwo swoje oraz domowników w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem. 

W rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" Wielkanoc ma podwójnie smutny wymiar. Uczestniczka show TTV podzieliła się dramatyczną informacją o śmierci swojej teściowej, która odeszła w Wielką Sobotę:  

Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ...  #święta  #smutek  #rozpacz  #teściowa  #zycie  #żal  #chwile  @ttv.pl  #Gogglebox

Izabeli oraz rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Zobacz także: Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?

Izabela Zeiske poinformowała o śmierci swojej teściowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Izabela Zeiske jest niezwykle ciepłą i rodzinną osobą. Dzięki swojemu udziałowi wraz z synem Joachimem w "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskali sporą popularność. Pod smutnym wpisem Pani Izabeli znalazło się wiele komentarzy z wyrazami wsparcia w tym trudnym czasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mat. promocyjne/x-news
Newsy
Nowy QUIZ z wiedzy o bohaterach "Gogglebox. Przed telewizorem"! Rozwiążą go tylko wierni fani

Jesteś fanem programu "Gogglebox. Przed telewizorem"? Śledzisz losy bohaterów w mediach społecznościowych? Wiesz, co dzieje się w najnowszym sezonie? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to ten quiz jest stworzony właśnie dla Ciebie. Przed Tobą 10 arcytrudnych i podchwytliwych pytań z wiedzy o bohaterach "Gogglebox. Przed telewizorem"! Jesteś gotowy, aby na nie odpowiedzieć? Jeśli tak, to zaczynajmy! 

Jesteś fanem programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ? Śledzisz losy bohaterów w mediach społecznościowych? Wiesz, co dzieje się w najnowszym sezonie? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to ten quiz jest stworzony właśnie dla Ciebie. Przed Tobą 10 arcytrudnych i podchwytliwych pytań z wiedzy o bohaterach "Gogglebox. Przed telewizorem"! Jesteś gotowy, aby na nie odpowiedzieć? Jeśli tak, to zaczynajmy! 

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy
Trudne dni rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Napisała o przyczynie śmierci teściowej
Izabela Zeiske w jednym z komentarzy zdradziła przyczynę śmierci swojej teściowej.

Izabela Zeiske w jednym z komentarzy napisała o przyczynie śmierci swojej teściowej. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" odpowiedziała na komentarz internauty, który zapytał wprost, czy kobieta zmarła w wywniku choroby Covid-19, którą wywołuje koronawirus! Szczery wpis Izabeli Zeiske na Instagramie. Zobaczcie, co napisała! Izabela Zeiske o przyczynach śmierci swojej teściowej Minione święta były wyjątkowo trudne i bolesne dla gwiazdy hitowego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka show TTV za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała fanom smutną informację o śmierci swojej teściowej, która odeszła w Wielką Sobotę. Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ...  #święta  #smutek  #rozpacz  #teściowa  #zycie  #żal  #chwile  @ttv.pl  #Gogglebox- napisała na Instagramie. Pod wpisem i wspólnym zdjęciem Izabeli Zeiske i jej teściowej pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani składali kondolencje i wspierali gwiazdę show TTV. Wśród komentarzy pojawiło się rówineż pytanie o przyczynę śmierci kobiety. Jak Izabela Zaiske zareagowała, kiedy ktoś zapytał, czy jej teściowa zmarła na chorobę wywołaną przez koronawirusa? Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła przyczynę śmierci mamy jej męża! - Covid? - zapytał internauta. - nie nagła naturalna- odpisała szczerze gwiazda "Gogglebox".  Izabeli Zeiske i jej bliskim jeszcze raz składamy wyrazy współczucia.  Zobacz także:   Gwiazdor "Googlebox. Przed telewizorem" żegna ukochaną babcię. To były trudne święta dla całej rodziny W Święta Wielkanocne zmarła teściowa...

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy
Izabela Zeiske z "Gogglebox" wspomina zmarłą teściową. Zostawiła jej wyjątkową pamiątkę 

To były szczególnie trudne święta wielkanocne dla rodziny Izabeli i Joachima Zeiske, uczestników " Gogglebox przed telewizorem ". W niedziele świąteczną Izabela podzieliła się z obserwatorami smutną informacją o śmierci teściowej, z którą była bardzo zżyta. Dziś powoli stara się iść dalej, ale pamięć o ukochanej drugiej mamie będzie z nią na zawsze. Uczestniczka show TTV pokazała niezwykłą pamiątkę jaką pozostawiła po sobie jej teściowa.  Zobacz także:  Tragiczna Wielkanoc w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Uczestniczka pożegnała bliską osobę... Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" wspomina zmarłą teściową  Izabela Zeiske zyskała ogromną sympatię widzów "Gogglebocx. Przed telewizorem". W trudnych chwilach ona i cała jej rodzina mogli liczyć na wiele wsparcia od internautów, których Izabela postanowiła świadomie nazwać przyjaciółmi. Gwiazda TTV stara się ponownie dostrzegać w życiu pozytywy i iść dalej. Niedługo po śmierci teściowej powiedziała:  Tak jak kiedyś Krawczyk śpiewał, że po burzy wraca słońce to my też musimy z tej burzy naszego życia wyjść i iść do przodu. Takie jest życie. Ból zawsze zostanie. Pamięć nie przestanie myśleć ale życie toczy się dalej Teraz Izabela Zeiske postanowiła pokazać pamiątki, jakie zostawiła po sobie mama jej męża. Jedna z nich jest dla niej szczególnie ważna:  Chciałabym Wam coś pokazać. Moja teściowa zostawiła po sobie wspaniałe pamiątki... M. in.  porcelanę. To są rzeczy, które ja sobie bardzo cenię i uwielbiam. Dla mnie to ma potężną wartość, przede wszystkim emocjonalną. Ta zastawa jest z 1920 roku. W oddali widać zdjęcie, które przywieźliśmy od teściowej. Przedstawia mojej teściowej mamę... Wracając do...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner