Tomasz Lubert o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy

Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!

Producent rzadko zabiera głos

Dzisiaj TVP ogłosiła reprezentantkę na konkurs Eurowizji, który odbywa się już w maju w Wiedniu. Okazało się, że ze specjalnie przygotowanym utworem wystąpi Monika Kuszyńska, która niegdyś była liderką zespołu Varius Manx, ale z powodu paraliżu po wypadku samochodowym musiała przerwać karierę. Zobacz: Monika Kuszyńska jedzie na Eurowizję

Wybór ten wzbudził wiele kontrowersji i emocji wśród internautów. Komisja z kolei nie widziała innej osoby, która nadawałaby się tak jak artystka na ten właśnie konkurs. Jako jeden z pierwszych decyzję tę skomentował Tomasz Lubert. Producent muzyczny mocnymi słowami w tej sprawie podzielił się z fanami na Facebooku. Uważa on, że z pewnością są inni artyści, którzy sprawdziliby się w tej roli lepiej:

Staram się nigdy nie oceniać artystów-ale teraz muszę zabrać głos. Nie oceniam człowieka ale wartość artystyczną-Monika ma skale w obrębie jednej oktawy oraz bardzo przeciętną barwę głosu , o braku przebojów nie wspomnę . Czym w naszym imieniu kierowała się TVP wybierając Monikę - litością? Zrobili przy okazji Monice krzywdę. Nie popieram.

Zgadzacie się?

Zobacz: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę?
 
 

Monika Kuszyńska na planie teledysku:

Antek Smykiewicz uśmiech
Newsy
Ola Ciupa, Antek Smykiewicz i Ewa Lubert czytają dzieciom bajki. ZDJĘCIA
Ola Ciupa, Antek Smykiewicz i Ewa Lubert czytają dzieciom bajki. ZDJĘCIA
materiały prasowe
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Monika Kuszyńska jedzie na Eurowizję!
Dobry wybór?

Konkurs Eurowizji wzbudza wiele emocji od kilku tygodni. W mediach pojawiały się spekulacje na temat tego, kto będzie reprezentował Polskę w Wiedniu podczas festiwalu, a zagraniczne media i fani Dody chcieli wysłać właśnie ją. Zobacz: Zagraniczne media wysyłają Dodę na Eurowizję Właśnie przed chwilą w programie "Świat się kręci" poznaliśmy artystkę, która została wytypowana przez TVP, aby wykonać swój hit na wielkiej scenie. Okazuje się, że będzie to Monika Kuszyńska , która niegdyś była liderką zespołu Varius Manx. Niestety po wypadku samochodowym, któremu uległa musiała zrezygnować na jakiś czas z kariery muzycznej. TVP uznało, że wokalistka, która aktualnie robi solową karierę idealnie wpisuje się w hasło tegorocznej Eurowizji - "Budowanie mostów". Dobry wybór? Zobacz:  Dlaczego Górniak nie jedzie na Eurowizję? Prawdziwe powody zdradził znany dziennikarz i rzecznik TVP Zobacz:  Szok na Eurowizji: W Wiedniu wystąpi... AUSTRALIA! Takich warunków nie dostał żaden kraj Zobacz:  Doda o Eurowizji: Byłoby istne szaleństwo. Europa zakochałaby się w naszym show Zobacz:  Tego nie udało się nawet Conchicie! Donatan i Cleo przeszli do historii Eurowizji   Tak wyglądał konkurs Eurowizji w zeszłym roku:  

Monika Kuszyńska o Eurowizji
ONS
Newsy
Kuszyńska skomentowała swój udział w Eurowizji. Decyzji nie podjęła od razu
Dlaczego w końcu się zgodziła?

W poniedziałek poznaliśmy reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji 2015, który odbywa się już w maju w Wiedniu. Wiele osób wybór Moniki Kuszyńskiej mocno zaskoczył, a internauci są podzieleni. W ostrych słowach decyzję TVP skomentował Tomasz Lubert . Zobacz:  Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę! Inne gwiazdy takie jak Edyta Górniak czy Doda również wyraziły swoje zdanie i trzymają kciuki za wokalistkę. Kiedy w programie "Świat się kręci" ogłoszono wybór Telewizji Publicznej emocjom i gratulacjom nie było końca. Kuszyńska, która wjechała do studia na wózku inwalidzkim nie kryła szczęścia i wzruszenia. Teraz udzieliła wywiadu portalowi Natemat.pl, w którym wyznała, dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie: Na początku się wahałam, bo zastanawiałam się, czy ja wpisuję się w cały kontekst Eurowizji. Czy nie jestem zbyt stonowana... Przecież ten konkurs jest kolorowym show, a ja dziś jestem w trochę innym miejscu. Moje koncerty wyglądają inaczej, są kameralne, panuje na nich pewne skupienie, są emocjonalne. Miałam wątpliwości, czy to na pewno jest dobre właśnie na Eurowizji. Ale przekonano mnie, że Eurowizja potrzebuje także i takich artystów. Że liczy się nie tylko show.  Wokalistka przyznaje, że miała obawy czy nie będzie zbyt nudna na tak kolorowy festiwal, ale ostatecznie użyto odpowiednich argumentów, aby ją przekonać: Do przekonania mnie do występu użyto dokładnie tych samych argumentów, których użyli moi przyjaciele namawiając mnie do powrotu na scenę z mojego niebytu. Miałam dokładnie te same obawy, czy nie będę za nudna, czy się sprawdzę. I tu również stwierdziłam, że trzeba być sobą i nie można udawać kogoś, kim się nie jest. Muszę być szczera i jeśli publiczność w Polsce przyjmuje mnie z dużym entuzjazmem, to może będę...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner