Telekamery- kto został nominowany do nagrody magazynu Tele Tydzień?

"Telekamery 2018" już dzisiaj. Tak jak tok temu relacji z tego ważnego wydarzenia nie zobaczymy w telewizji. Dlaczego? Poniżej znajdziecie wytłumaczenie. (Zobacz też: Szpak, Roznerski, Ostaszewska - kto tym razem dostanie Telekamerę? Zobaczcie, kto otrzymał nominację!)

 

ZOBACZ NAJNOWSZE: Kto pojawił się na gali Telekamer 2018, nowe zdjęcia!

 

Dlaczego relacji z Telekamer nie zobaczymy w telewizji?

Tak jak rok temu relacji z "Telekamer" nie zobaczycie w telewizji. Będzie można za to ją zobaczyć w internecie na fanpage'u "Tele Tygodnia". Skąd ta decyzja?

Sprawdziła nam się zeszłoroczna formuła i powtarzamy ją w tym roku, bez transmisji telewizyjnej i internetowej - poinformował Maciej Brzozowski, dyrektor PR Bauer Media.

Zobacz też: Przez ten wpis Tomasz Kammel nie wygra TeleKamery? A chodzi o... Martynę Wojciechowską!

 

Przypomnijmy, ostatnia transmisja telewizyjna "Telekamer" odbyła się w 2016 roku. Galę poprowadzili wówczas Ewa Błachnio i Robert Górski, którzy pozwolili sobie na sporo żartów względem partii rządzącej.

 

Gala "Telekamery 2018" - gdzie się odbędzie?

Tegoroczna gala wręczenia "Telekamer" odbędzie się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Poprowadzą ją Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Telekamery w tej edycji przyznane zostaną w 11 kategoriach. Głosowanie trwało do 25 stycznia br. i odbywało się wyłącznie za pomocą sms-ów.

 

Zobacz też: Wojciechowska o wywiadzie z Revol: "Teraz już są rozbieżności. Jednak rozumiem decyzję o pozostawieniu w górach kogoś"

 

W tamtym roku Telekamerę zdobyła m.in. Martyna Wojciechowska. Zobacz też: Wojciechowska wbiła szpilę Miszczakowi na TeleKamerach. Jak to tłumaczy?

Tomasz Kammel i Martyna Wojciechowska walczą o TeleKamery

 

W tym roku kto zdobędzie statuetkę? Oto pełna lista: >>> TUTAJ <<<

Telekamery- kto został nominowany do nagrody magazynu Tele Tydzień?

Więcej na temat Telekamery