Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wodzianka z synkiem na Facebooku
Facebook
Newsy

Wodzianka chwali się synkiem na Facebooku. Chłopiec dostaje mnóstwo prezentów

Maluch ma już 4 tygodnie

Miesiąc temu na świat przyszło pierwsze dziecko Dominiki Zasiewskiej. Kultowa Wodzianka od momentu zajścia w ciążę zmieniła swoje życie, a teraz zamierza być przykładną i kochającą mamą - z dala od salonów i rozrywek w stolicy. Jej nowe życie tuż po porodzie mogli niedawno podejrzeć widzowie Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy: Wodzianka pokazała nowy dom, niemowlę i figurę po porodzie. Nie wróciła jeszcze do formy

Celebrytka nie ukrywa, że macierzyństwo wydobywa z niej niesamowite pokłady szczęścia i chętnie chwali się synkiem, który jest już coraz większy. Na Facebooku Wodzianki pojawiło się najnowsze zdjęcie uradowanej mamy i uroczego bobasa. Dominika została też obdarowana prezentami przez najbliższych znajomych, którzy nie szczędzili pieniędzy na prezenty dla synka koleżanki. Wszystko wskazuje na to, że w życiu Zasiewskiej zapanował zupełnie nowy porządek.


Uwielbiam swoje nowe rodzinne zycie..! Moj malenki synek jest przeslodki, a jego tatus ugotowal dla mnie dzisiaj pyszny rosół - napisała na Facebooku Wodzianka.


Poniżej szczęśliwa mama z dzieckiem. Imponująca przemiana?

Zobacz: Zasiewska pochwaliła się wyprawką dla dziecka. Nie wydała na nią majątku

Syn Dominiki Zasiewskiej Wodzianki

 

Syn Dominiki Zasiewskiej Wodzianki

Wodzianka z dzieckiem w DDTVN:

Dominika Zasiewska z synem i partnerem
ONS
Newsy
Wodzianka pokazała partnera i dziecko na rodzinnym zdjęciu
Do kogo maluch jest bardziej podobny?

Ponad miesiąc temu na świat przyszło pierwsze dziecko Dominiki Zasiewskiej - synek Gucio. Słynna Wodzianka zmieniła całe swoje życie. Zrezygnowała z imprez, a swoją uwagę w całości poświęciła na macierzyństwo. Przypomnijmy:  Wodzianka chwali się synkiem na Facebooku. Chłopiec dostaje mnóstwo prezentów Dominika cały czas jest aktywna na Facebooku, gdzie co chwila wrzuca urocze zdjęcia malucha. Tym razem celebrytka postanowiła się pochwalić nie tylko Guciem, ale i swoim partnerem, Piotrem, który ją czule całuje. Widać, że Zasiewska jest bardzo szczęśliwą mamą - jej synek rośnie ja na drożdżach, a ona sama odnalazła miłość i bezpieczeństwo. Czego chcieć więcej? Tak wygląda cała rodzina Wodzianki:  Zobacz:  Wodzianka pokazała nowy dom, niemowlę i figurę po porodzie. Nie wróciła jeszcze do formy Wakacje Dominiki Zasiewskiej:

Dominika Zasiewska pokazała synka
ONS
Newsy
Była Wodzianka pokazała synka. To były ich pierwsze wspólne święta
Chłopiec jest coraz bardziej podobny do mamy

Ponad 4 miesiące temu na świat przyszło pierwsze dziecko Dominiki Zasiewskiej   - synek Gucio. Słynna Wodzianka właśnie wtedy postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Zrezygnowała z imprez i całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Zobacz: Wodzianka chwali się synkiem na Facebooku. Maluch dostaje dużo prezentów Dominika cały czas chwali się już coraz większym synkiem na portalu społecznościowym. Te ostatnie dni były jednak dla niej szczególnie ważne, ponieważ spędziła pierwsze święta z Guciem. Wodzianka pochwaliła się kilkoma zdjęciami z synkiem przy choince i już można zauważyć, że dziecko staje się coraz bardziej podobne do mamy. Widać, że Zasiewska jest szczęśliwą mamą, a jej synek rośnie jak na drożdżach. Dodatkowo odnalazła poczucie bezpieczeństwa u boku swojego partnera, Piotra.  Spójrzcie, jak wyglądały ich święta: Zobacz: Wodzianka pokazała nowy dom, niemowlę i figurę po porodzie. Nie wróciła jeszcze do formy     Zasiewska w Grecji na wakacjach:

Sonia Wesołowska rezygnuje z roli Wodzianki
ONS
Newsy
Wodzianka odchodzi z show Wojewódzkiego. Kto zajmie jej miejsce?
Sonia Wesołowska kończy przygodę z programem

Sonia Wesołowska została w tamtym roku nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego . Celebrytka wygrała casting, pokonując setki dziewczyn, chętnych na miejsce Dominiki Zasiewskiej , która pożegnała się z show a atmosferze skandalu. Przypomnijmy: Zasiewska miażdży nową Wodziankę. Nie pozostawia na niej suchej nitki Dzisiaj Sonia na swoim Facebooku poinformowała, że rezygnuje z roli hostessy w show dziennikarza. Chce rozwijać się dalej i za porozumieniem z produkcją postanowiła odejść, aby móc realizować swoje kolejne marzenia. Pracę nad programem wspomina znakomicie, jednocześnie życzy Kubie dalszych sukcesów: Każdy z nas wyznacza sobie w swoim życiu cele, które kolejno realizuje. Osiągnięcie jednego wyznacza następny. Każdy z nich wzbogaca nas o nowe doświadczenia , wiedzę ,znajomości. Realizowanie swoich marzeń , podejmowanie nowych wyzwań zamyka jeden etap otwierając jednocześnie następn y. Dzisiaj otwieram nowy etap w moim życiu. Moja obecność w programie ,,Kuba Wojewódzki” (w porozumieniu z produkcją programu) właśnie dobiegła końca. Za wspólnie spędzony czas na planie programu ,,Kuba Wojewódzki” serdecznie dziękuję Kubie i całej ekipie . Życzę Wam wszystkiego najlepszego, jesteście kochani. - pisze Kto ją zastąpi? Za kulisami plotkuje się, że miejsce Soni zajmie niezastąpiona Dominika Zasiewska. Zobacz: Wodzianka ma wymarzonego gościa Wojewódzkiego. Kuba nie będzie zachwycony Sonia Wesołowska na salonach:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner