Wodzianka z synkiem na Facebooku
Facebook

Wodzianka chwali się synkiem na Facebooku. Chłopiec dostaje mnóstwo prezentów

Wodzianka z synkiem na Facebooku
Facebook

Miesiąc temu na świat przyszło pierwsze dziecko Dominiki Zasiewskiej. Kultowa Wodzianka od momentu zajścia w ciążę zmieniła swoje życie, a teraz zamierza być przykładną i kochającą mamą - z dala od salonów i rozrywek w stolicy. Jej nowe życie tuż po porodzie mogli niedawno podejrzeć widzowie Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy: Wodzianka pokazała nowy dom, niemowlę i figurę po porodzie. Nie wróciła jeszcze do formy

Celebrytka nie ukrywa, że macierzyństwo wydobywa z niej niesamowite pokłady szczęścia i chętnie chwali się synkiem, który jest już coraz większy. Na Facebooku Wodzianki pojawiło się najnowsze zdjęcie uradowanej mamy i uroczego bobasa. Dominika została też obdarowana prezentami przez najbliższych znajomych, którzy nie szczędzili pieniędzy na prezenty dla synka koleżanki. Wszystko wskazuje na to, że w życiu Zasiewskiej zapanował zupełnie nowy porządek.


Uwielbiam swoje nowe rodzinne zycie..! Moj malenki synek jest przeslodki, a jego tatus ugotowal dla mnie dzisiaj pyszny rosół - napisała na Facebooku Wodzianka.


Poniżej szczęśliwa mama z dzieckiem. Imponująca przemiana?

Zobacz: Zasiewska pochwaliła się wyprawką dla dziecka. Nie wydała na nią majątku

 

Wodzianka z dzieckiem w DDTVN:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04