Sylwia Przybysz w obcisłej beżowej sukience
Instagram

Sylwia Przybysz wybrała już wózek dla swojego dziecka! Znamy markę i cenę!

Sylwia Przybysz w obcisłej beżowej sukience
Instagram

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Sylwia jest już w bardzo zaawansowanej brzuszek i poród zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że młoda gwiazda zaczęła się przygotowywać do tej wyjątkowej roli w swoim życiu. Właśnie na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się wózkiem, który wybrała dla dziecka. Zobaczcie więcej poniżej!

Sylwia Przybysz pokazała wózek

Nie jest tajemnicą, że Sylwia Przybysz urodzi synka. Mogłoby się więc wydawać, że postawi na wózek w typowych stereotypowych kolorach dla chłopca, czyli m.in. w błękicie. Okazuje się jednak, że młoda gwiazda postawiła na uniwersalny model wózka, który sprawdzi się bez względu na płeć dziecka. Sylwia Przybysz wybrała model Junama Diamond. Taki wózek kosztuje około 2400 złotych. 

Marka zapewnia, że projektując ten model wózka inspirowała się diamentami, jak sama nazwa wskazuje. I faktycznie wózek nieco przypomina swoim kształtem ten szlachetny kamień. Sylwia Przybysz wybrała wózek w złocie i bieli, ale marka oferuje również inne kolory.

Podoba się wam wózek wybrany przez Sylwię Przybysz?

Jaś Dąbrowski z wózkiem
Instagram

wózek Sylwii Przybysz
Instagram

Sylwia i Jaś niedługo zostaną rodzicami

Sylwia Przybysz, Jaś Dąbrowski na wakacjach
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51