Sonia Wesołowska kilka miesięcy temu została nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego i zgodnie z przewidywaniami zapewniło jej to niezły start w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu Sonia pokazuje się regularnie na imprezach i jest wdzięcznym obiektem dla fotoreporterów. Modelka doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów, co nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy: Zasiewska miażdży nową Wodziankę. Nie pozostawia na niej suchej nitki

Reklama

Zainteresowanie jej osobą przełożyło się też na kolejne propozycje i pierwsze okładki. Wodzianka wylądowała właśnie na froncie magazynu Manager +, któremu udzieliła również obszernego wywiadu. Sonia opowiada w nim o swoich początkach w programie i możliwościach, które dał jej udział w popularnym show. Zdradza też, że jej wymarzonym gościem na kanapie Wojewódzkiego byłaby Karolina Korwin Piotrowska. Modelka jest nią wprost zachwycona.

Komu chciałabym podać wodę w programie? Zdecydowanie Karolinie Korwin Piotrowskiej. Uwielbiam ją jako kobietę i dziennikarkę. Ma bardzo cięty i specyficzny język. Goszczenie jej przez Kubę byłoby bardzo ekscytujące - tłumaczy w rozmowie z Manager+ Sonia.

To z pewnością byłoby spotkanie gigantów. Ale mamy wrażenie, że Kuba niechętnie gościłby u siebie Karolinę... Myślicie, że boi się ją zaprosić?

Zobacz: Korwin o Wojewódzkim: "Nie ma poczucia humoru. Postąpił histerycznie"

Zobacz także

Reklama

Wodzianka na salonach:

Reklama
Reklama
Reklama