Wymarzony gość Wodzianki u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Wodzianka ma wymarzonego gościa Wojewódzkiego. Kuba nie będzie zachwycony

Komu chciałaby nalać wody?

Sonia Wesołowska kilka miesięcy temu została nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego i zgodnie z przewidywaniami zapewniło jej to niezły start w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu Sonia pokazuje się regularnie na imprezach i jest wdzięcznym obiektem dla fotoreporterów. Modelka doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów, co nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy: Zasiewska miażdży nową Wodziankę. Nie pozostawia na niej suchej nitki

Zainteresowanie jej osobą przełożyło się też na kolejne propozycje i pierwsze okładki. Wodzianka wylądowała właśnie na froncie magazynu Manager +, któremu udzieliła również obszernego wywiadu. Sonia opowiada w nim o swoich początkach w programie i możliwościach, które dał jej udział w popularnym show. Zdradza też, że jej wymarzonym gościem na kanapie Wojewódzkiego byłaby Karolina Korwin Piotrowska. Modelka jest nią wprost zachwycona.
 

Komu chciałabym podać wodę w programie? Zdecydowanie Karolinie Korwin Piotrowskiej. Uwielbiam ją jako kobietę i dziennikarkę. Ma bardzo cięty i specyficzny język. Goszczenie jej przez Kubę byłoby bardzo ekscytujące - tłumaczy w rozmowie z Manager+ Sonia.


To z pewnością byłoby spotkanie gigantów. Ale mamy wrażenie, że Kuba niechętnie gościłby u siebie Karolinę... Myślicie, że boi się ją zaprosić?

Zobacz: Korwin o Wojewódzkim: "Nie ma poczucia humoru. Postąpił histerycznie"

 

Wodzianka na salonach:

Sonia Wesołowska nową Wodzianką Kuby Wojewódzkiego. Kim jest Sonia Wesołowska. Sonia Wesołowska Playboy. Sonia Wesołowska nago
ONS
Newsy
Co za biust i nogi! Tak nowa Wodzianka będzie kusiła w najbliższym odcinku
Osiągnie większy sukces niż Zasiewska?

Nalewanie gościom wody w programie Kuby Wojewódzkiego to jeden ze stałych i najbardziej interesujących punktów show. Odkąd z tej zaszczytnej roli zrezygnowała Dominika Zasiewska , gwiazdor TVN zorganizował casting, w którym udział wzięło mnóstwo dziewczyn chętnych na jej miejsce. Ostatecznie "pracę" zdobyła Sonia Wesołowska. Zobacz: Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego. Pokazał najseksowniejszą Dodatkową nagrodą za zwycięstwo w castingu była sesja i okładka w Playboyu. Nowa Wodzianka wypadła w tej roli znakomicie, podobnie zresztą jak jej poprzedniczka. Przypomnijmy, że w przypadku Dominiki największą sławę przyniósł jej rzekomy romans z Nergalem . Gdy afera z wokalistą ucichła, Dominika na chwilę wycofała się z mediów. Unikała imprez, ale gdy się już na jakiejś pojawiła, wzbudzała wielkie zainteresowanie. Ostatnio skupiła się na układaniu życia prywatnego i oznajmiła światu, że spodziewa się dziecka . Zobacz: Wodzianka jest w ciąży! Tak wygląda ojciec jej dziecka Jaka kariera czeka na nową Wodziankę? Wesołowskiej nie można odmówić urody i seksapilu. Na swój fanpage modelka wrzuciła zdjęcie z nagrań show, na których wygląda bardzo uwodzicielsko. Widać, że zdążyła się zaaklimatyzować w programie.  Mamy nadzieję, że Sonia udowodni, że Wodzianka potrafi coś więcej niż tylko nalewać wodę... Mucha w roli "Wodzianki":

Korwin u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Korwin w programie Wojewódzkiego? Kuba złożył jej propozycję i...
Zobaczymy ją w show Wojewódzkiego?

Program Kuby Wojewódzkiego to doskonała okazja dla gwiazd, aby zaprezentować się przed dużą publicznością i ogrzać w blasku sławy prowadzącego. Wizyty w programie Kuby mogą być, szczególnie dla początkujących celebrytów, przełomowe dla ich kariery - zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kilka dni temu nowa Wodzianka Wojewódzkiego zdradziła w "Manager +", kogo chciałaby ujrzeć na jego kanapie. Przypomnijmy: Wodzianka ma wymarzonego gościa u Kuby. Wojewódzki nie będzie zachwycony Nad ewentualną obecnością Karoliny Korwin Piotrowskiej u Kuby rozprawiają też już od dawna internauci, upatrując w spotkaniu tak dwóch wyrazistych osobowości szansy na niezwykle ciekawy pojedynek słowny. Tym bardziej, że Korwin i Wojewódzki ostatnio za sobą nie przepadają. Okazuje się, że gwiazdor próbował namówić Karolinę na wizytę. Korwin Piotrowska przyznała, że proponowano jej udział w ostatniej edycji programu, ale odmówiła. Żałujecie, że Korwin nie odwiedziła jeszcze show Wojewódzkiego? Zobacz: To było do przewidzenia. Wojewódzki złośliwie o zwycięzcy X-Factor   Mocny wywiad z Korwin o show-biznesie:

Sonia Wesołowska rezygnuje z roli Wodzianki
ONS
Newsy
Wodzianka odchodzi z show Wojewódzkiego. Kto zajmie jej miejsce?
Sonia Wesołowska kończy przygodę z programem

Sonia Wesołowska została w tamtym roku nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego . Celebrytka wygrała casting, pokonując setki dziewczyn, chętnych na miejsce Dominiki Zasiewskiej , która pożegnała się z show a atmosferze skandalu. Przypomnijmy: Zasiewska miażdży nową Wodziankę. Nie pozostawia na niej suchej nitki Dzisiaj Sonia na swoim Facebooku poinformowała, że rezygnuje z roli hostessy w show dziennikarza. Chce rozwijać się dalej i za porozumieniem z produkcją postanowiła odejść, aby móc realizować swoje kolejne marzenia. Pracę nad programem wspomina znakomicie, jednocześnie życzy Kubie dalszych sukcesów: Każdy z nas wyznacza sobie w swoim życiu cele, które kolejno realizuje. Osiągnięcie jednego wyznacza następny. Każdy z nich wzbogaca nas o nowe doświadczenia , wiedzę ,znajomości. Realizowanie swoich marzeń , podejmowanie nowych wyzwań zamyka jeden etap otwierając jednocześnie następn y. Dzisiaj otwieram nowy etap w moim życiu. Moja obecność w programie ,,Kuba Wojewódzki” (w porozumieniu z produkcją programu) właśnie dobiegła końca. Za wspólnie spędzony czas na planie programu ,,Kuba Wojewódzki” serdecznie dziękuję Kubie i całej ekipie . Życzę Wam wszystkiego najlepszego, jesteście kochani. - pisze Kto ją zastąpi? Za kulisami plotkuje się, że miejsce Soni zajmie niezastąpiona Dominika Zasiewska. Zobacz: Wodzianka ma wymarzonego gościa Wojewódzkiego. Kuba nie będzie zachwycony Sonia Wesołowska na salonach:  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner