Magda Gessler dała się fanom poznać jako charyzmatyczna, zawsze uśmiechnięta postać. Niestety, tym razem gwiazda TVN zwróciła się do swoich obserwatorów w wyjątkowo przykrej sprawie.

Reklama

Magda Gessler drży o wnuki i dzieci

Kilka tygodni temu media obiegła niepokojąca informacja o tym, że Magda Gessler trafiła do szpitala. Restauratorka wymagała zabiegu, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze i ta szybko wróciła do pełni sił. Sama zainteresowana w końcu zdradziła też fanom, jak się czuje i uspokoiła, że wszystko jest z nią w porządku.

Zobacz także: Magda Gessler o swoich zarobkach: "Mam skromną stałą działkę"

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" przyzwyczaiła internautów do tego, że chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, opowiadając o najważniejszych momentach. Magda Gessler nie ominęła więc takich wiadomości, jak chociażby narodziny wnuków.

Teraz znów opublikowała wpis poświęcony najbliższym, ale niestety, miała ku temu wyjątkowo przykry powód. Restauratorka przyznała, że nie jest w stanie w pełni cieszyć się z pięknej, słonecznej jesieni, ponieważ stale martwi się o swoje wnuki i dzieci. Wszystko przez sytuację, która dzieje się na Bliskim Wschodzie.

Zobacz także

Pogoda uśmiechnęła się do nas, chociaż smutek zagościł w moim sercu. Przyszłość moich dzieci wnuków, wszystko wywrócone do góry nogami. Jak to odbieracie wy moi kochani wrażliwcy? Boli? - napisała.

Zobacz także: Magda Gessler nie wytrzymała podczas "DD TVN". Nagle zaczęła rzucać talerzami, krzycząc "dosyć tego"

W kolejnym poście Magda Gessler już bezpośrednio odniosła się do trudnej sytuacji w Izraelu.

Żal mi ludzi.. wszystko jedno skąd są. Mordowanie dzieci i kobiet nigdy nie będzie uzasadnione nigdy! I przestańcie tłumaczyć to polityką - napisała.

Reklama

Wielu ludzi podpisało się pod słowami Magdy Gessler i wyraziło wdzięczność. Niektórzy również okazali wsparcie dla restauratorki.

Reklama
Reklama
Reklama