Esmeralda G Esmeralda G. Esmeralda G. Esmeralda G.
Esmeralda G
1/5
Esmeralda G

 

Esmeralda G., jedna ze znanych sióstr, miała wypadek samochodowy w niedzielę na warszawskiej Pradze. Celebrytka, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, wjechała w kamienicę. Esmeralda G. trafiła do szpitala z obrażeniami, a sprawę bada obecnie policja. Na jaw wychodzą także coraz to nowe fakty. Milczenie przerwały także siostry Godlewskie - Małgorzata i Magdalena, które stanęły w obronie swojej siostry i zdradziły wstrząsające szczegóły z jej życia. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Siostry Godlewskie miały już wypadki samochodowe! Kogo o nie obwiniają? Nie uwierzycie!

 

2/5
East News

 

Najpierw głos w sprawie Esmeraldy zabrała Małgorzata, która na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszający wpis. Celebrytka przyznała, że jest na wakacjach i nie może być u boku swojej siostry, ale wspiera ją całym sercem. Dodała także, że każdy może popełniać błędy.

 

Przepraszam ze nie mogę być teraz przy Tobie tylko jestem w Grecji, chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem, ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro... jesteś teraz pod najlepsza opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa... Kocham Cię moja malutka Esmi <3 <3 - napisała.

 

3/5
Esmeralda G.
Instagram

 

Następnie Magdalena udzieliła poruszającego wywiadu na łamach "Super Expressu", zdradzając, że Esmeralda cierpi na bardzo silną depresję. 

 

- Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja... - zdradziła Magdalena Godlewska.

 

Teraz z kolei Magdalena opublikowała wstrząsający wpis na Instagramie. Zdradziła w nim, co czeka Esmeraldę. 

 

4/5
Esmeralda G.
Instagram

 

Tym razem Magdalena Godlewska nie przebiera w słowach! Ostro napisała na Instagramie, że hejterzy próbują zniszczyć jej rodzinę. Przez ostatnie sytuacje jej mama ciągle płacze, natomiast tata był bliski zawału serca. Najbardziej cierpi jednak Esmeralda, która od miesięcy myśli o śmierci. Wcześniej próbowała popełnić samobójstwo:

 

- Moja siostra Monika ma bardzo silne załamanie nerwowe, przechodzi przez ciężką depresje od wielu wielu miesięcy, pogubiła się dziewczyna i trzeba jej pomóc, jest na silnych antydepresantach ta cała otoczka medialna to ściema! Prawda jest taka, że ona śpi całymi dniami w domu, mówi o śmierci, o tym ze chce umrzeć..dokładnie miesiąc temu próbowała popełnić świadomie samobójstwo ,, najadła się tabletek” lekarze i ratownicy uratowali ją w ostatnim momencie - napisała Magdalena. 

 

5/5
Esmeralda G.
Instagram

 

Magdalena Godlewska przyznała również, że Esmeralda podejmie leczenie w szpitalu psychiatrycznym.

 

Monika dostała już lekcje od życia od jutra przez kilka miesięcy będzie dochodziła i walczyła o swoje życie na oddziale psychiatrycznym żeby spróbować się podnieść i poukładać swoje życie na nowo.. dostała kolejną możliwe, że ostatnią szanse od Boga mam nadzieje, że tym razem mądrze ją wykorzysta i wyciągnie wnioski - napisała Magdalena. 

Więcej na temat wypadek Siostry Godlewskie