Sukces serialu Miłość na bogato
ONS

"Miłość na bogato" hitem. Bije rekordy oglądalności! Zaskoczeni?

Sukces serialu Miłość na bogato
ONS

Serial "Miłość na bogato" był jedną z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni. Produkcja wzbudzała mnóstwo emocji jeszcze na długo przed premierą, głównie z uwagi na obsadę, w której znalazło się kilka znanych i kontrowersyjnych twarzy. Przypomnijmy: Piękne i młode gwiazdy na wielkiej premierze serialu "Miłość na bogato"

Tydzień temu w telewizji i w sieci zadebiutował pierwszy odcinek telenoweli i z miejsca stał się prawdziwym hitem. Jak donosi portal WirtualneMedia.pl, średnia oglądalność serialu w telewizji wyniosła 24 tysiące, a w internecie "Miłość na bogato" zanotowała prawie milion odtworzeń. Jest to zdecydowany rekord dla stacji Viva Polska i jeden z najlepszych wyników w tym paśmie programowym.

Opinie dotyczącego samego serialu wśród internautów są mieszane, ale jedno jest pewne - produkcja wzbudziła na tyle dużo emocji, że ludzie tłumnie zasiadają przed telewizorami i ekranami komputerów, żeby śledzić losy Marceli i spółki w warszawskim świecie pełnym blichtru i przepychu.

Wyniki w telewizji są niezłe i rozwojowe. Na naszej stronie to absolutny hit. W ciągu zaledwie tygodnia pierwszy odcinek odtworzono prawie 820 tys. razy, a łącznie z trailerem liczba odtworzeń przekroczyła milion. Dotąd hitowe programy Vivy generowały około 20 tys. streamów w ciągu miesiąca - ocenia Marta Hopfer, PR Manager Viva Polska w rozmowie z WirtualneMedia.pl


Oglądaliście już "Miłość na bogato"? Podoba się wam ten serial?

Zobacz: Seksbomby z "Miłości na bogato" na planie serialu

Zdjęcia z planu serialu "Miłość na bogato":

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48