Sarsa, Look Of The Year 2015
ons.pl

Sarsa na finał Look Of The Year przyniosła... trolle. O co chodzi?

Sarsa, Look Of The Year 2015
ons.pl

W łódzkim Centrum Promocji Mody ASP odbył się finał konkursu The Look Of The Year, najbardziej prestiżowy konkursu dla modelek w Polsce. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się m.in. Joanna Horodyńska, Michał Baryza, Marcelina Zawadzka oraz Sarsa.

Wokalistka lubi zaskakiwać swoimi niecodziennymi stylizacjami (zobacz: Spodobała wam się oryginalna stylizacja Sarsy? Wiemy, gdzie ją kupić!). Tym razem zaprezentowała się nam w białej, basicowej sukience, na którą założyła przezroczysty płaszcz deszczowy. W transparentnych kieszeniach miała...trzy trolle-zabawki. Do tego założyła kobaltowe szpilki - te same, które miała na sobie na Eska Music Awards.

Nie wiemy, co kierowało gwiazdą - chciała nam coś przekazać? Czy trolle były jakimś symbolem? A może po prostu chodziło o wzbudzenie zainteresowania?

Stylistą Sarsy jest Bartek Indyka, który zajmuje się również wizerunkiem Edyty Górniak i (wcześniej) Margaret. Możemy się więc spodziewać, że kolejne stylizacje wokalistki będą jeszcze bardziej „odjechane’’.

A co wy sądzicie o tym looku piosenkarki? Lubicie jej odważny styl?


Zobacz:  Look Of The Year: Marcelina Zawadzka, Joanna Horodyńska i Sarsa

 

 

Joanna Przetakiewicz 2013


 

Maja Sablewska

Jessica Alba

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05