Hejter.Sala samobójców
Mat. promocyjne

„Sala samobójców. Hejter” dwa tygodnie po premierze kinowej w internecie! Gdzie obejrzeć? 

Hejter.Sala samobójców
Mat. promocyjne

Film „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy swoją premierę kinową miał 6 marca. Jednak w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym w Polsce, rząd na dwa tygodnie zdecydował się zamknąć kina, teatry, opery i filharmonię.  W związku z tym głośny film Jana Komasy już 18 marca pojawi się w płatnej ofercie Player.pl! To zaledwie dwa tygodnie po premierze. Wiemy, ile kosztuje dostęp do filmu!

Ile kosztuje dostęp w Player.pl do filmu „Sala samobójców. Hejter”?

W pierwszy weekend film „Sala samobójców. Hejter” obejrzało 143 tys. widzów, jak informują wirtualnemedia.pl, teraz będzie go można obejrzeć w Player.pl, a dostęp na 48 godzin kosztuje 35 zł. Od 18 marca film jest dostępny w ofercie „filmy na żądanie”.

Od środy, 18 marca, do biblioteki Playera dołączy głośny film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Tytuł miał niedawno swoją premierę w kinach -czytamy w oficjalnym komunikacie.

O czym jest film „Sala samobójców. Hejter”?

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się kocha.

 

Zobacz także: Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa?

Hejter.Sala samobójców
Mat. promocyjne

W filmie Jana Komasy wystąpiła plejada gwiazd!

Hejter. Sala samobójców Jana Komasy.
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Jan Komasa
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17