Kate Middleton zatrudniła swoich rodzicow
ONS

Księżna Kate naraziła się Brytyjczykom. Zatrudniła swoich rodziców

Kate Middleton zatrudniła swoich rodzicow
ONS

Już niebawem księżna Kate urodzi drugie dziecko, a na ten moment czeka cała rodzina królewska i społeczeństwo Wielkiej Brytanii. Niedawno świat obiegła wiadomość, że Middleton poczuła się gorzej i trafiła do szpitala. Zobacz: Księżna Kate trafiła do szpitala. Rodzina przeżyła chwile grozy

Choć Kate jest uwielbiana przez Brytyjczyków to ostatnio nieco im się naraziła. "Daily Mail" dowiedziało się, że żona księcia Williama właśnie zatrudniła swoich rodziców, którzy nie są za bardzo lubiani przez społeczeństwo. Sprawy nie poprawia fakt, że Carol i Michael Middletonowie nie mają zbyt dobrych relacji z rodziną Williama. Praca u księżnej ma im pomóc naprawić stosunki. Czym będą się oni zajmować? Zostali bowiem mianowani administratorami posiadłości Ammer Hall, którą Middleton i William otrzymali od królowej Elżbiety. 

Będą oni organizować pracę służących i pracowników technicznych, a także dbać o ogród, dzięki czemu odejmą obowiązków swojej córce. "Daily Mail" nie udało się jednak ustalić, ile Kate zapłaci im za prace administratorów. 

Zobacz: Księżna Kate ma siwe włosy?

 
 

Księżna Kate w szóstym miesiącu ciąży:

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43