Robert Lewandowski
aukcje.wosp.org.pl

Już od dawna wiadomo, że Robert Lewandowski i Donatan pracują razem nad muzycznym projektem, ale dopiero teraz ich wspólne dzieło ujrzało światło dzienne! Robert Lewandowski i Donatan zaprezentowali właśnie utwór "Mansa Musa", w którym piłkarz zadebiutował nie tylko jako producent muzyczny, ale także w teledysku! Przeczytajcie więcej poniżej.

Robert Lewandowski jako producent muzyczny

Robert Lewandowski i Donatan razem pracowali nad doborem artystów, a także muzyki. W pierwszym utworze, który zdecydowali się pokazać światu, możemy usłyszeć trzech raperów: Gurala, Sitka i ReTo. W teledysku do utworu "Mansa Musa" oczywiście ich nie brakuje, ale pojawia się także Robert Lewandowski. Klip został zrealizowany na zamku Książu. Zobaczcie:

 

Przypomnijmy, że już w 2017 roku Robert Lewandowski zapowiadał współpracę z Donatanem. Zaskoczył wtedy swoich fanów, publikując i pisząc:

 

Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ Donatan 👊🏻 🔥

 

Myślicie, że to będzie hit? Robert Lewandowski sprawdził się w roli producenta muzycznego? 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy połączą siły z... Dodą?! Poznajcie szczegóły ich nowego projektu!

 

Robert Lewandowski wystąpił w teledysku "Mansa Musa"

Robert Lewandowski, Donatan
Facebook

Robert Lewandowski został producentem muzycznym!

Robert Lewandowski, Donatan
Facebook

Więcej na temat Donatan