Malwina Wędzikowska dementuje plotki o ślubie z Rinke Rooyensem
ONS

Temat ślubów w polskim show-biznesie nie ustaje. Niemal z każdej strony słychać o zaręczynach lub potajemnych ceremoniach. Niewątpliwie jednym z największych wydarzeń w końcówce minionego roku była potajemna uroczystość ślubna Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, o której wszyscy dowiedzieli się już po fakcie. Przełomowe były również zaręczyny Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek. Zobacz: Rozenek i Majdan na okładce "Party". Para już po zaręczynach!
 

Wczoraj z kolei media rozpisywały się o ślubie stylistki Malwiny Wędzikowskiej i Rinke Rooyens''''''''''''''''''''''''''''''''a. Wszystko przez zdjęcie zamieszczone przez Wędzikowską na Instagramie, na którym widniała koperta z ich nazwiskami przypominająca ślubne zaproszenie. Jedna z najbardziej szalonych par polskiego show-biznesu chyba właśnie ochłonęła po tych doniesieniach, a stylistka zdecydowała się zabrać głos. Na Facebooku napisała:

Kochani, bardzo dziękuje(my) za takie zainteresowanie naszym pożyciem. Kto uważał na lekcjach angielskiego ten wie, że mężatka to Mrs. Życzę wam w Nowym Roku samych dobrych wiadomości, niekoniecznie wyssanych z palca.


Jak zawsze z humorem i na luzie. 

Zobacz: Koroniewska i Dowbor wzięli cichy ślub w Boże Narodzenie. Znamy szczegóły
 Miss Polonia na miesiącu miodowym: