Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"
Newsy

Premiera filmu z Julią Wieniawą odwołana przez koronawirus! 

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odwołana z powodu zagrożenia koronawirusem!

Premiera najnowszego  filmu z Julią Wieniawą „W lesie dziś nie zaśnie nikt” została odwołana w zawiązku z narastającym zagrożeniem koronawirusem! Działania podjęte przez rząd i zakaz organizowania imprez masowych wpłynęły na decyzję produkcji filmu o przesunięciu oficjalnej premiery. W komunikacie rozesłanym do mediów czytamy:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Czy już jest nowa data premiery filmu z Julią Wieniawą?

Kolejna data premiery filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie została jeszcze podana, ale może nie nastąpić to szybko, ponieważ produkcja ma zamiar poczekać aż sytuacja się ustabilizuje:

Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć. - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Czy premiery filmowe i teatralne powinny być odwoływane w związku z zagrożeniem koronawirusem?

Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
EastNews

Premiera polskiego horroru z Julią Wieniawą odwołana!

W lesie dziś nie zaśnie nikt plakat filmu
Mat. prasowe

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wieniawa o pierwszym tańcu
EastNews
Newsy
Julia Wieniawa pomyliła się podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Czy Stefano to zauważył?
Julia Wieniawa pomyliła się podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Czy Stefano to zauważył?

Julia Wieniawa wypadła najlepiej według jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"! Aktorka i Stefano Terrazzino zdobyli aż 26 punktów za świetną cha-chę. Ale Julia, tuż po odcinku, zdradziła nam, że podczas występu doszło do małej pomyłki! Co ciekawe, nie zauważył jej nawet Stefano! Czy para jest zadowolona ze swojego tańca? Zobaczcie, co nam zdradzili!  Zobacz także:  Odmieniona Justyna Żyła wróciła do "Tańca z Gwiazdami"! Kibicujecie tej parze?

Julia Wieniawa w horrorze: "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
YouTube
Newsy
"W lesie dziś nie zaśnie nikt" już na Netflix! Kinowa premiera horroru z Wieniawą przeniesiona do sieci 
Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” już dzisiaj została udostępniona na Netflixie. To pierwszy polski horror, który pojawił się na platformie. Obejrzycie nowy slasher z Julią Wieniawą?

Dobra wiadomość! Już dzisiaj możemy obejrzeć nowy polski horror z Julią Wieniawą - "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera filmu nieoczekiwanie pojawiła się na Netflixie. Film został udostępniony jedynie dla polskich widzów. Jeśli lubicie mrożące krew w żyłach historie i wartką akcję, koniecznie zajrzyjcie dzisiaj na platformę Netflix! Zobacz także:  Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje" "W lesie dziś nie zaśnie nikt" nie trafi do kin przez koronawirusa  Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" został dzisiaj (w piątek) udostępniony jedynie dla polskich widzów w serwisie Netflix. To wielka niespodzianka dla użytkowników. Teraz każdy będzie mógł obejrzeć pierwszy polski slasher bez wychodzenia z domu. Warto również zaznaczyć, że jest to pierwszy polski horror Netflixie!  Oficjalna premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" planowana była na piątek, 13 marca 2020 roku. Zakaz organizowania imprez masowych i zagrożenie ze względu na koronawirusa wpłynęło na odwołanie tego wydarzenia. W komunikacie prasowym pojawiła się informacja, że premiera zostanie przesunięta: "Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Jak się okazało, film do kin w ogóle nie trafi, a nieoczekiwanie  premiera pojawiła się już dzisiaj na Netflixie . To duża niespodzianka! O czym jest film "W lesie dziś nie zaśnie nikt"? Grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz, gdzie nie...

Julia Wieniawa w horrorze: "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
YouTube
Seriale
Najlepsze filmy z Julią Wieniawą na Netflix! Są gorące nowości i wielki kinowy hit! 
Najlepsze filmy z Julią Wieniawą na Netflixie - co naprawdę warto zobaczyć? Nie tylko nowy horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt"!

Ostatnio na Netflixie pojawiła się gorąca premiera horroru z Julią Wieniawą "W lesie dziś nie zaśnie nikt"! To nie jedyna produkcja z młodą aktorką, która znajduje się na platformie. Przygotowaliśmy dla was listę wszystkich filmów i seriali z Julią Wieniawą , jakie można znaleźć na Netflixie. Jeśli jesteście jej fanami, koniecznie musicie je zobaczyć!     Filmy z Julią Wieniawą na Netflix - co warto obejrzeć? W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020) Grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wędrówka po lesie zmieni się w prawdziwy koszmar. Bohaterowie będą musieli zawalczyć o życie z nieznanym zagrożeniem - czy uda im się przeżyć? Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest pierwszym polskim slasherem w historii kina i pierwszym polskim horrorem na Netflixie. Jego premiera odbyła się zaledwie dwa tygodnie temu , a film zebrał już wiele recenzji, zarówno tych dobrych, jak i gorszych. Jeśli lubicie dreszczyk emocji, koniecznie obejrzyjcie film i wyróbcie sobie własną opinię. Kobieta sukcesu [2018] Mańka jest prawdziwą bizneswomen, lecz pewnego dnia jej życie się diametralnie zmienia. Będzie musiała zdecydować, co jest dla niej najważniejsze - życie zawodowe czy miłość? Spraw nie ułatwią odwiedziny jej młodszej siostry Lilki (Julia Wieniawa), za którą podąża wszechobecny chaos. Kobiety mafii [2018] Izabela "Bela" Konarska (Olga Bołądź) jest byłą policjantką, która otrzymuje propozycję pracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To oferta nie do odrzucenia! Kobiecie zostaje powierzone trudne zadanie, jakim jest namierzenie i rozpracowanie handlarzy narkotykami na terenie Warszawy. Najważniejszym członkiem mokotowskiej grupy...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner