Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Premiera filmu z Julią Wieniawą odwołana przez koronawirus! 

Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Premiera najnowszego  filmu z Julią Wieniawą „W lesie dziś nie zaśnie nikt” została odwołana w zawiązku z narastającym zagrożeniem koronawirusem! Działania podjęte przez rząd i zakaz organizowania imprez masowych wpłynęły na decyzję produkcji filmu o przesunięciu oficjalnej premiery. W komunikacie rozesłanym do mediów czytamy:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Czy już jest nowa data premiery filmu z Julią Wieniawą?

Kolejna data premiery filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie została jeszcze podana, ale może nie nastąpić to szybko, ponieważ produkcja ma zamiar poczekać aż sytuacja się ustabilizuje:

Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć. - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Czy premiery filmowe i teatralne powinny być odwoływane w związku z zagrożeniem koronawirusem?

Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
EastNews

Premiera polskiego horroru z Julią Wieniawą odwołana!

W lesie dziś nie zaśnie nikt plakat filmu
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17