Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego! Ojciec, który jechał z chłopcem znaleziony martwy

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Cała Polska poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego, który w środę (10 lipca) ok. godz. 17:00 został zabrany z domu przez swojego ojca. Jak informują media, mężczyzna z synem wyjechali z domu w Grodzisku Mazowieckim w nieznanym kierunku. Kilka godzin później okazało się, że ojciec chłopca nie żyje!  Jak donosi rmf24.pl mężczyzna został potrącony przez pociąg, a jego ciało znaleziono na przejeździe kolejowym.

Wczoraj około 17 Dawid Żukowski wyszedł ze swoim ojcem z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie był przez nikogo widziany. Niestety, kilka minut przed godziną 21 otrzymaliśmy informację, że nie żyje ojciec dziecka i od północy rozpoczęły się poszukiwania chłopca - mówił w TVN24 rzecznik stołecznej policji, Sylwester Marczak. 

Teraz policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc odnaleźć 5-letniego Dawida! Chłopiec i jego ojciec po wyjściu z domu podróżowali szarą Skodą Fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Policja znalazła już samochód, ale wciąż trwają poszukiwania małego Dawida. 

Policja opublikowała zdjęcia chłopca

Policja opublikowała zdjęcia Dawida Żukowskiego i podała jego rysopis. Każdy, kto widział chłopca  jest proszony o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim (tel. tel. 22 755 60 10  -11,-12,-13) lub pod numerem alarmowym 112. 

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena- czytamy na stronie policja.waw.pl. 

Zdjecia Dawida Żukowskiego obiegały media społecznościowe, a Polacy udostępniają informacje o poszukiwaniu chłopca. Miejmy nadzieję, że 5-letni Dawid szybko się odnajdzie! 

Policja opublikowała zdjęcia Dawida Żukowskiego.

Więcej na temat Policja
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59