Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie aktora

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Kiedy i gdzie pogrzeb Pawła Królikowskiego? Data, miejsce pogrzebu.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w najbliższy czwartek 5 marca. Jak informuje onet.pl uwielbiany przez widzów aktor zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Według informacji, potwierdzonych przez zarząd nekropolii, ceremonia rozpocznie się o godzinie 13. Wcześniej odbędzie się msza święta o godzinie 11. w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie (tak podaje portal lask.naszemiasto.pl).

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej chorobie neurologicznej. Aktor, który już od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Niestety, kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Bliscy, przyjaciele i znajomi aktora publikowali w sieci wzruszające wspomnienia i pożegnania. O pogrzebie Pawła Królikowskiego wcześniej pisała Ilona Ostrowska, serialowa Lucy z serialu "Ranczo", z którą aktor stworzył niezapomniany duet:

Kochani Bardzo Dziekuje za tyle ciepłych słów i pamięć 🙏🏼
Naszego Kochanego Pawła .
Już jest wolny i spokojny😇
Chodźmy go pożegnać 🎈.
Podam datę i miejsce pochówku jak tylko będę wiedziała .
Kochajcie się i dbajcie o siebie ,bo to tylko chwila - poinformowała aktorka dwa dni temu.

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ilona Ostrowska prosi fanów: "Chodźmy go pożegnać"

Paweł Królikowski spocznie na warszawskich Powązkach.

Paweł Królikowski nie żyje
East News

Aktor zmarł w wieku 58 lat.

Paweł Królikowski - rodzice czuwali przy nim do końca
EastNews

 

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!
Nie żyje Paweł Królikowski. Takim go zapamiętamy!

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim oddany mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdor "Rancza" zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół, którzy do końca wierzyli, że uda mu się wrócić do zdrowia.  Zobaczcie, jakim człowiekiem i artystą był Paweł Królikowski. Będzie nam go bardzo brakowało... Zobacz także:  Paweł Królikowski w ostatnim wywiadzie opowiadał o walce z chorobą. "To nigdy się nie kończy..."

Paweł Królikowski nie żyje
EastNews
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Czy fani mogą przyjść pożegnać aktora?
Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się już w czwartek 5 marca. Czy fani będą mogli uczestniczyć w pożegnaniu aktora?

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po długiej walce z poważną chorobą neurologiczną. Aktor przebywał w jednym z warszawskich szpitali od 20 grudnia. Pojawiły się już informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych artysty. Czy fani będą mogli uczestniczyć w ceremonii? Zobacz także:  Ilona Ostrowska poruszająco o Pawle Królikowskim. "Kocham cię"   Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Czy fani artysty będą mogli wziąć udział w pożegnaniu? Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całą Polską. Chociaż aktor od dwóch miesięcy przebywał w szpitalu, to każdy miał nadzieję, że artysta pokona chorobę i powróci do działalności zawodowej. Tak wczesna i nagła śmierć Pawła Królikowskiego pogrążyła w żałobie rodzinę, przyjaciół i fanów aktora. W internecie pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów, w których gwiazdy pożegnały swojego serdecznego kolegę. Wśród nich nie zabrakło także Ilony Ostrowskiej, która w serialu "Ranczo", tworzyła z Pawłem Królikowskim wspaniałą parę. W poniedziałek 2 marca do mediów dotarła informacja o pogrzebie aktora. Ceremonia odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. O godzinie 11. rozpocznie się msza w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Następnie ok. godz. 13. aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Czy fani będą mogli dołączyć do uroczystości pogrzebowych i pożegnać aktora? Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje, które wskazywałyby na brak możliwości wzięcia udziału w pogrzebie aktora. Ilona Ostrowska kilka dni temu zamieściła wpis, w którym poprosiła fanów, aby wspólnie pożegnać...

ONS.pl
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego, poruszająca uroczystość na warszawskich Powązkach [zdjęcia]
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystę na Powązkach.

W czwartek 5 marca o godzinie 11 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Następnie o godzinie 13:00 aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.  Zobacz także:  To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego Pogrzeb Pawła Królikowskiego miał charakter państwowy, a zmarły aktor został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Order z rąk Prezydenta Rp Andrzeja Dudy odebrała Małgorzata Ostrowska - Królikowska. Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego, oprócz najbliższej rodziny, pojawili się także artyści między innymi Małgorzata Kożuchowska , Elżbieta Romanowska, Katarzyna Skrzynecka , Barbara Kurdej - Szatan , Anna Mucha , Olga Borys, Piotr Gąsowski . Nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej, która w serialu "Ranczo" razem z Pawłem Królikowskim stworzyła uwielbianą przez widzów parę. Uroczystości pogrzebowe aktora zakończyły się po godzinie 14. Paweł Królikowski spoczął na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Artystę pożegnali rodzina, przyjaciele i tłumy fanów.  Tak wyglądała ceremonia pogrzebowa Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Rodzina Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Córka Julia, syn Antoni, brat Rafał i żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na pogrzeb aktora przybyły tłumy fanów. Nie zabrakło także wielbicieli artysty z jego rodzinnej miejscowości.  Uroczystości pogrzebowe zakończyły się tuż po godzinie 14....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner