Gerard Pique bez koszulki

Urocze! Gerard Pique dziękuje Polakom po polsku

Gerard Pique bez koszulki

Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami ku końcowi. O trofeum i tytuł najlepszej drużyny w piłce nożnej w Europie powalczy już tylko czwórka: Niemcy, Włochy, Portugalia i Hiszpania. Ostatni z wymienionych jutro dowiedzą się czy wracają do domu, czy w Kijowie rozegrają najważniejszy mecz od czterech lat. Nie przeszkodziło to jednak jednemu z najseksowniejszych piłkarzy Euro 2012, hiszpańskiemu napastnikowi Gerardowi Pique, żeby już teraz podziękować i uczynić bardzo przyjazny gest w kierunku polskich kibiców.

Pique na swoim Facebooku załączył podziękowania w języku polskim. Przy zdjęciu z powitania reprezentacji Hiszpanii w Polsce, napisał:

- Czuliśmy się z Wami świetnie . Szczególne podziękowania dla Zbigniewa Walczaka i reszty przyjaciół z Gniewina za gościnność i serdeczność jaką nas obdarzyli .Żegnajcie!

Mamy nadzieję, że Pique jeszcze nie raz odwiedzi Polskę razem ze swoją partnerką, Shakirą. Para podobno jest zachwycona naszym krajem. To właśnie podczas swojej obecności w Trójmieście poinformowali o tym, że zostaną rodzicami. Czy można przywieźć lepsze wspomnienia z wakacji? :-)

Zobacz: Shakira jest w ciąży!Gerard Pique podziękował polakom po polsku

 

Więcej na temat Euro 2012 Gerard Pique
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17