Peaches Geldof była anorektyczką
ONS
Newsy

Peaches Geldof wiedziała, że może umrzeć. Pomimo to nie zrezygnowała z...

Znajomi mogli tylko się przyglądać

Wciąż nie gasną spekulacje na temat przyczyny śmierci 25-letniej modelki, córki znanego muzyka, Peaches Geldof. Jedną z wielu teorii było przedawkowanie przez nią narkotyków, szybko jednak z niej zrezygnowano, ponieważ w domu nie znaleziono żadnych używek. Teoria była bardzo prawdopodobna, ponieważ modelka podobnie jak jej tragicznie zmarła matka, była uzależniona. Dziś już wiemy, że śmierć modelki była wynikiem złej diety i niewłaściwego odżywiania. Przypomnijmy: To nie narkotyki zabiły Peaches Geldof

Peaches do niedawna wyglądała jak normalna nastolatka. Wszystko zmieniło się w 2008 roku kiedy zaczęła stosować drakońskie diety i doprowadzać swój organizm do skrajnego wykończenia, ponieważ nie mogła zaakceptować tego jak wygląda. Najbliżsi przyjaciele próbowali jej pomóc, ale bezskutecznie. Jeden ze znajomych zauważył nawet, że Peaches zaczyna podążać śladem swojej matki i nosić wypełniacze w ustach, które miały maskować jej przeraźliwie szczupłą twarz.

Nadzieja na zmianę przyszła wraz z ciążą Geldof. Niestety, nawet będąc w odmiennym stanie przestrzegała tego co je, a zaraz po porodzie wracała do ciężkich treningów i wykańczających diet.  Pogoń za perfekcją przepłaciła życiem, zostawiając dwóch synków i męża.

Zobacz: Peaches Geldof przed śmiercią. Nic nie zapowiadało tragediiNie żyje Peaches Geldof

Peaches z dziećmi:

Szczegóły pogrzebu Peaches Geldof
ONS
Newsy
Ciało Peaches zostanie pochowane w ogrodzie? Rodzina znalazła rozwiązanie
Ostatnia prośba gwiazdy zostanie spełniona z jednym "ale"

Właśnie minął tydzień odkąd dowiedzieliśmy się, że nie żyje Peaches Geldof - dziennikarka i modelka, córka słynnego brytyjskiego muzyka Boba Geldofa . Dziewczyna została znaleziona martwa w swoim domu w Anglii, dokładne przyczyny zgonu nie są jednak znane. Wstępnie mówiło się o przedawkowaniu narkotyków oraz o wyniszczeniu organizmu na skutek nieprawidłowej diety. Peaches miała bowiem obsesję na punkcie tego jak wygląda, a większość posiłków zastępowały jej soki warzywne. Przypomnijmy: Zaskakujący powód śmierci Peaches Geldof Rodzina chcąc w wyjątkowy sposób uczcić pamięć zmarłem modelki, zdecydowała, że ceremonia pogrzebowa będzie przypominała tę sprzed czternastu lat, kiedy żegnano jej matkę, Paulę Yates . Prochy Peaches podobnie jak prochy Yates rozsypane zostaną w ogrodzie przy domu w którym dorastała. Taka też była jej ostatnia prośba, aby po śmierci jej ciało zostało pochowane obok rodzinnego domu.   Najszczęśliwsze momenty życia Pechaes działy się tutaj. Nie ma lepszego miejsca na rozsypanie prochów, niż ten ogród. Rodzina jest szczęśliwa, że może to zrobić właśnie tutaj - zdradza przyjaciel rodziny cytowany przez Posh24.com. Kolejne dni po śmierci nie przyniosły jednak odpowiedzi na najważniejsze pytanie - dlaczego Peaches zmarła tak nagle, zostawiając po sobie dwójkę małych dzieci i kochającego męża? Zobacz: Ostatni wywiad Peaches. Opowiedziała o problemach z żywieniem Peaches z rodziną:

Szczegóły pogrzebu Peaches Geldof
ONS
Newsy
Znane są już szczegóły pogrzebu Peaches. To będzie wyjątkowa ceremonia
Rodzina wybrała ważne dla nich miejsce

Początek tygodnia przyniósł smutną informację o śmierci modelki i dziennikarki Peaches Geldof , córki znanego brytyjskiego muzyka. Początkowo sądzono, że przyczyną zgonu są narkotyki od których kiedyś była uzależniona. Z czasem jednak obalono te teorię i za najbardziej prawdopodobne wydaje się wyniszczenie organizmu na skutek niewłaściwej diety. Modelka powtórzyła los swojej matki, która również nagle odeszła w 2000 roku. Paula Yates zmarła na skutek przedawkowania zostawiając 11-letnią wtedy córkę i męża. Przypomnijmy: Przyczyną śmierci Peaches nie były narkotyki Choć dokładne przyczyny śmierci Peaches nie są jeszcze znane, rodzina zaczyna powoli ustalać szczegóły dotyczące ceremonii pogrzebowej. Modelka zostanie najprawdopodobniej pożegnana w kościele św. Marii Magdaleny w Davington, gdzie czternaście lat temu odbył się pogrzeb jej matki. W tym samym kościele odbyły się śluby zarówno rodziców zmarłej modelki, jak i jej samej. To również w tym miejscu Peaches została ochrzczona.   Ten kościół przywołuje u rodziny Geldofów najbardziej słodko-gorzkie wspomnienia. Przeżywali swoje najlepsze i najgorsze chwile w tym miejscu - zdradza informator związany z rodziną. Dziś odbędzie się sekcja zwłok Geldof, po której poznamy oficjalną przyczynę nagłej śmierci młodej dziennikarki i modelki. Zobacz: Mąż Peaches pierwszy raz o śmierci swojej żony . Jest w szoku Szczęśliwa Peaches z dziećmi:

Niepublikowany wcześniej wywiad z Peaches
ONS
Newsy
Peaches opowiedziała o problemach z żywieniem. Ostatni wywiad przed śmiercią
Przeczuwała, że wkrótce umrze?

W poniedziałek dotarła do nas smutna informacja, że Peaches Geldof - córka słynnego rockmana Boba Geldofa , zmarła 7 kwietnia w swoim domu w Anglii. Policjanci w swoich pierwszych komunikatach mówili, że zgon zaliczany jest do "nagłych i niewyjaśnionych". Kilka godzin po tym makabrycznym odkryciu, pojawiło się kilka teorii na temat tego co mogło wydarzyć się w domu modelki - pierwsze z nich mówiły o przedawkowaniu narkotyków, bardziej prawdopodobne wydają się jednak te drugie, które mówią, że organizm Peaches został wyniszczony na skutek niewłaściwej diety. Przypomnijmy: Peaches wiedziała, że może umrzeć. Pomimo to nie zrezygnowała z... Brytyjski magazyn "The Sun" dotarł do nigdy nie opublikowanego wywiadu z Peaches w którym opowiedziała o swoich problemach z żywieniem. Zasugerowała nawet, że to za namową lekarzy zdecydowała się drastycznie zmienić swoją dietę i zacząć zdrowo się odżywiać. Problemy z akceptacją samej siebie sprawiły jednak, że idealna sylwetka stała się jej obsesją.   Miałam podwyższony cholesterol, lekarze poradzili mi więc, żebym przestała jeść śmieciowe żarcie. Tak właśnie zrobiłam. Żadnej pizzy, zero frytek - nagle orientujesz się, że nie wyglądasz tak jak wcześniej. Naprawdę jestem aż tak chuda? - mówiła. Dodała również, że śmieszą ją komentarze osób, które twierdzą, że jej szczupła sylwetka jest wynikiem anoreksji i problemów z zaburzeniem odżywiania. Chwaliła się nawet, że ma serce jak... gangster.   Miałam serce 90-letniego gangstera - podsumowała swój stan zdrowia. Pechaes pozostawiła po sobie dwóch synów: 2-letniego Astalę i rocznego Phaedra. Póki co nieznane są szczegóły dotyczące pogrzebu modelki, rodzina powoli szykuje się do tej ceremonii w oczekiwaniu na wyniki sekcji zwłok. Zobacz: Szczęśliwe Peaches tuż przed śmiercią . Nic nie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner