Paulina Sykut-Jeżyna obchodziła swój pierwszy Dzień Matki! Jak go spędziła? Prezenterka wspólnie z mężem i córeczką Różą przyjechała do Sopotu, gdzie byłą jedną z prowadzących Sopot SuperHit Festiwal. Nad Bałtyk pogodynka pojechała z córeczką Różą i mężem Piotrem, a towarzyszyła im pani Maria, czyli mama Pauliny. Dlaczego?

Reklama

Wspólnie obchodziłyśmy mój pierwszy Dzień Matki. Chciałam go spędzić razem z moją mamą, bo jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Było cudownie - zdradziła w rozmowie z "Party" Sykut-Jeżyna.

Jak Paulina Sykut-Jeżyna spędziła Dzień Matki?

Ten wyjątkowy dzień Paulina i Piotr rozpoczęli od spaceru po plaży i pikniku z widokiem na morze. Potem były niespodzianki: piękny bukiet kwiatów i obiad w restauracji. A już niebawem prezenterka planuje następny rodzinny wyjazd nad morze. Powód? Będą tam z Piotrem obchodzić kolejną ważną okazję – ich ukochana córeczka Róża na początku czerwca kończy pół roku.

Przeczytaj także: Paulina Sykut-Jeżyna zdradza przepis na udany związek!

Zobacz także

Jesteś ciekaw jak pogodynka spędzała czas nad morzem? Chcesz zobaczyć ich piękne, rodzinne zdjęcia? Sięgnij po nowe "Party".

Koniecznie zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna oszaleli z miłości do córki. Zobaczcie ich czułe zdjęcia z Różą

Paulina Sykut-Jeżyna połączyła pracę z rodzinnym wypoczynkiem.

EastNews

Reklama

Córeczka prezenterki, Róża, kończy pół roku.

Instagram/Paulina Sykut
Reklama
Reklama
Reklama