Party Stories
Omenaa Mensah projektuje meble
ONS
Newsy

Omenaa Mensah zaprojektowała szafę za 80 tysięcy złotych. Ładna?

Pogodynka odnalazła nową pasję i otworzyła biznes

W show-biznesie jest coraz mniej postaci, które działają w jednej dziedzinie. Modelki zaczynają śpiewać, wokalistki zostają projektantami mody, a jeszcze inni piszą poradniki i stają się ekspertami od zdrowego życia. Jakiś czas temu nową pasję odnalazła Omenaa Mensah. Pogodynka TVN'u zaczęła projektować meble.

Omenna jakiś czas temu założyła własną markę ekskluzywnych mebli Ammadora. Wczoraj na Facebooku pochwaliła się jednym ze swoich ostatnich projektów. Pogodynka zaprezentowałą szafę, w którą został wkomponowany obraz.
 

- Praca w mediach i konferansjerka to jedno, a oprócz tego cały czas rozwijam własną markę mebli, Ammadora. Ta szafa to mój ostatni projekt z którego jestem baardzo dumna, obraz widoczny na drzwiach autorstwa Doroty Golińskiej - opisała fotkę Mensah.


Serwis Plejada z rozmowy z telewizyjną gwiazdą dowiedział się, że owa szafa została wyceniona na 80 tysięcy złotych:
 

- Robię bardzo designerskie meble, które są połączeniem dizajnu i sztuki. Do współpracy zapraszam malarzy czy rzeźbiarzy, którzy malują na przykład obraz na froncie od szafy. Ja odpowiadam za projekt ogólny i produkcję. Ostatnio zrobiłam szafę z obrazem Doroty Golińskiej. Sam obraz jest dość drogi, więc szafa została wyceniona na 80 tysięcy złotych.


Myślicie, że Omenaa odniesie w branży meblarskiej sukces. Jak oceniacie jej designerskie poczynania?

Zobacz: Gwiazda TVN w kusej bieliźnie reklamuje pościel
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wroblewska, Omena Mensah
Facebook/Instagram
Styl życia
Dorota Wróblewska zarzuca Omenie Mensah kopiowanie... mebli innej projektantki. Będzie afera?

Dorota Wróblewska zarzuca plagiat Omenie Mensah! Mensah zaprojektowała meble do sypialni, ale Dorota Wróblewska po obejrzeniu ich stwierdziła, że projekty jej mebli do złudzenia przypominają projekty projektantki wnętrz Doroty Banasik . Czy Omenaa Mensah skopiowała jej projekty? Dorota Wróblewska nie ma co do tego wątpliwości, ale uważa, że chyba ktoś się pomylił i przypisał projekty Banasik właśnie Omenie i być może to tylko pomyłka dziennikarska. Co napisała znawczyni mody? Czytam o "autorskich" projektach mebli Omeny Mensah i własnym oczom nie wierzę. Może jest to zbieg okoliczności? Część mebli jak łóżka, krzesła znam od lat i nawet wiem kto jest projektantką : ). Autorką mebli (krzeseł) jest DOROTA BANASIK. Osobiście jestem bardzo rozczarowana. Meble Doroty Banasik są traktowane na rynku jak rzeźby ( zwłaszcza krzesła). To małe dzieła sztuki, które mają prawa autorskie. Sama kupiłam kilka mebli w tym krzesła, a dzisiaj od mediów dowiaduje się, że są to meble projektu Pani Omeny. Informacja jak głupi żart, zwłaszcza dla konesera sztuki autorstwa Doroty Banasik. Mam nadzieję, że jest to kaczka dziennikarska.   W notce prasowej o meblach Omeny Mensah za to czytamy, że dziennikarka ma swoją firmę meblową Ammadora i jej najmłodszym dzieckiem jest kolekcja eleganckich mebli do sypialni #LOVE zaprojektowana dla sieci JMB DESIGN. W ramach współpracy powstały łóżka, fotele, krzesła, pufy, toaletka, oraz poduszki. Kolekcję #LOVE. Zaawansowane możliwości producenta pozwalają na wydruk dowolnej grafiki na poduszkach, pufach, krzesłach i fotelach. Tworząc meble AMMADORA Omenaa wykorzystuje antyki, które łączy z nowoczesnymi materiałami, dzięki temu wypracowała indywidualny styl swoich mebli, który subtelnie został przemycony także w kolekcji #LOVE. Teraz trzeba przekonać się samemu czy meble Omeny Mensah są...

Omenaa Mensah złożyła życzenia babci
Newsy
Omenaa Mensah złożyła życzenia babci z okazji urodzin i zaliczyła wpadkę, której boi się każdy! Fani od razu zareagowali
Jaką wpadkę zaliczyła?

Omenaa Mensah złożyła babci życzenia z okazji 95-lat i... zaliczyła małą wpadkę! Pogodynka TVN życzy jej oczywiście "sto lat", co według wielu internautów jest niestosowne, zwłaszcza, że babci Omeny brakuje do "setki" tylko 5 lat!  Zobacz:  „Nie róbmy z koloru skóry na siłę jakiejś traumy”. Omenaa Mensah o rasizmie Omenaa Mensah zaliczyła małą wpadkę! Przy tak wiekowej osobie, łatwo o podobną wpadkę. Przekonała się już o tym Dorota Wellman, kiedy zaśpiewała stuletniej Danucie Szaflarskiej... "sto lat".  Omenaa Mensah z kolei napisała: 100 lat ukochana babuniu! Dzis moja babcia Leonora kończy 95 lat.) - pisze pogodynka.  Fani natychmiast zareagowali: 100 lat to takie troche nie stosowne w tym przypadku😉 Wszystkiego dobrego!🌷 Oj 100 to nie wypada ... 200 przynajmniej Tylko 100??? to mało !!! - piszą niektórzy. Jesteśmy pewni, że Omenaa miała na myśli 200 lat - siła przyzwyczajenia jednak znacznie większa ;) Zobacz także: Omenaa Mensah nosi masywne kolczyki za 649 złotych Omenaa pamiętała o babci w dniu jej urodzin! Ale fani wytknęli jej wpadkę ;) Omenaa Mensah zaliczyła małą wpadkę!

Omenaa Mensah o rasizmie w Polsce
ONS
Newsy
Omenaa Mensah spędza wakacje w... mieście. Ale jakim!
Gwiazda odwiedzi mamę.

Trwa przerwa w zdjęciach do większości programów i seriali, dlatego gwiazdy mają w końcu czas na wypoczynek. Anna Wendzikowska wypoczywa na Sardynii, Sara Boruc w Grecji, a Doda z ukochanym Emilem Haidarem wybrała się do Grecji. (Zobacz: Większość gwiazd zdecydowała się na wakacje w europejskich kurortach, ale pogodynka TVN, Omenaa Mensah jako wakacyjny kierunek obrała sobie Nowy Jork! Jak udało nam się dowiedzieć, pogodynka w tym tygodniu poleciała do USA. W Nowym Jorku mieszka jej mama, która spędza tam już czas z córką prezenterki Vanessą. Pogodynka tym razem chce połączyć przyjemne z pożytecznym. W Nowym Jorku ma zaplanowaną sesję zdjęciową dla firmy Body Chief, której została ambasadorką. Zobacz też na Polki.pl: Omenaa Mensah wywodzi się z królewskiego rodu?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner