Omenaa Mensah projektuje meble
ONS

Omenaa Mensah zaprojektowała szafę za 80 tysięcy złotych. Ładna?

Omenaa Mensah projektuje meble
ONS

W show-biznesie jest coraz mniej postaci, które działają w jednej dziedzinie. Modelki zaczynają śpiewać, wokalistki zostają projektantami mody, a jeszcze inni piszą poradniki i stają się ekspertami od zdrowego życia. Jakiś czas temu nową pasję odnalazła Omenaa Mensah. Pogodynka TVN'u zaczęła projektować meble.

Omenna jakiś czas temu założyła własną markę ekskluzywnych mebli Ammadora. Wczoraj na Facebooku pochwaliła się jednym ze swoich ostatnich projektów. Pogodynka zaprezentowałą szafę, w którą został wkomponowany obraz.
 

- Praca w mediach i konferansjerka to jedno, a oprócz tego cały czas rozwijam własną markę mebli, Ammadora. Ta szafa to mój ostatni projekt z którego jestem baardzo dumna, obraz widoczny na drzwiach autorstwa Doroty Golińskiej - opisała fotkę Mensah.


Serwis Plejada z rozmowy z telewizyjną gwiazdą dowiedział się, że owa szafa została wyceniona na 80 tysięcy złotych:
 

- Robię bardzo designerskie meble, które są połączeniem dizajnu i sztuki. Do współpracy zapraszam malarzy czy rzeźbiarzy, którzy malują na przykład obraz na froncie od szafy. Ja odpowiadam za projekt ogólny i produkcję. Ostatnio zrobiłam szafę z obrazem Doroty Golińskiej. Sam obraz jest dość drogi, więc szafa została wyceniona na 80 tysięcy złotych.


Myślicie, że Omenaa odniesie w branży meblarskiej sukces. Jak oceniacie jej designerskie poczynania?

Zobacz: Gwiazda TVN w kusej bieliźnie reklamuje pościel
 Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43