Newsy

Omenaa Mensah zwykle trzyma córkę z daleka od salonów. Tym razem zrobiła wyjątek. Dlaczego?

Omenaa Mensah zwykle trzyma córkę z daleka od salonów. Tym razem zrobiła wyjątek. Dlaczego?

Omenaa Mensah nie pojawia się publicznie ze swoją córką Vanessą. Na finał "Top Model 5" prezenterka musiała jednak zrobić wyjątek. W rozmowie z Party.pl dziewczynka przyznała, że jest ogromną fanką Jacoba, choć jej początkowe sympatie skłaniały się ku innemu uczestnikowi:

Trzymamy kciuki za Jacoba, bo jest bardzo ładny, najładniejszy. Na początku był Andre, później był Jacob. Ja bym strasznie chciała go poznać, selfiacza z nim zrobić i wszystko.

Przyznajcie, że fajnie jest mieć mamę, dzięki której spotkanie swojego obiektu westchnień jest takie proste!

Zobacz także: Omenaa Mensah: Polscy mężczyźni to rasiści

 

Omenaa Mensah i jej córka Vanessa

Omenaa Mensah z rozwodzie z mężem w Vivie
ONS
Newsy
Omenaa Mensah nigdy nie mówiła o rozowodzie z mężem. W końcu się przełamała
Pogodynka szczera jak nigdy

Omenaa Mensah prawie nigdy nie mówi o swoim życiu prywatnym, rzadko też udziela wywiadów. Jak już to robi, woli zabierać głos w zupełnie innych sprawach, m.in. politycznych, które są szeroko komentowane później w mediach. Przypomnijmy: Głośna publikacja Wprost wywołała burzę. Mensah: Wiem o kogo chodzi Ostatnio Omenaa zgodziła się jednak na piękną sesję i poruszający wywiad w nowej "Vivie!". Opowiedziała w nim m.in. o powodach rozwodu ze swoim mężem, Kubą. Pogodynka wierzyła, że będzie to miłość na całe życie, jednak nikt nie może przewidzieć tego, że zmieni się uczucie. Dlatego też napisała książkę: Rozwiodłam się z Kubą, chociaż wcześniej planowałam, że będzie to związek do końca moich dni. Ale niczego nie można przewidzieć. A zwłaszcza odmiany uczuć - mówi w Vivie! Gwiazda nigdy się jednak nie poddaje: To prawda, ja potrafię jakoś tak żonglować, żeby z każdego momentu wyciągnąć dla siebie mądrość i siłę . Mój tata aż miał łzy w oczach, gdy dowiedział się, że chcę otworzyć fundację pomagającą w kształceniu afrykańskich dzieci i że chcę wreszcie wybrać się w podróż do jego ojczyzny - przekonuje Więcej w nowie Vivie! Zobacz: Ślotała pochwaliła się fotką z Omeną Mensah. Jej podpis może szokować Omenaa Mensah we Francji:

ONS
Newsy
Omena Mensah o byciu singielką: Nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym
Powiedziała też o tolerancji

Omena Mensah to jedna z najbardziej lubianych prezenterek pogody w Polsce . Oprócz przemiłej osobowości, uchodzi za egzotyczną piękność, która przykuwa uwagę wielu mężczyzn. Okazuje się jednak, że Omena obecnie jest związana z żadnym mężczyzną. Na portalu film.interia.pl ukazał się obszerny artykuł, w którym czytamy: Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Gwiazda opowiedziała także o swoich doświadczeniach w kontekście tolerancji między kulturowej i przekonywała, że nie warto zawzięcie trzymać się stereotypów: Pozbądźmy się stereotypów, które w nas są, bo przecież Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę, też doświadczają dyskryminacji przez to, że są Polakami - przekonywała. Trudno nie zgodzić się z jej wypowiedziami. A Wy co o nich myślicie? Zobacz na Polki.pl: Omena Mensah w stonowanym, pastelowym looku    

Justyna Steczkowska, Kasia Bujakiwicz, Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah we wspólnej sesji zdjęciowej
Instagram
Newsy
Steczkowska, Bujakiewicz, Książkiewicz, Mensah - zobaczcie co robią razem Maroku!
Steczkowska, Bujakiewicz, Książkiewicz, Mensah - zobaczcie co robią razem Maroku!

Justyna Steczkowska, Weronika Książkiewicz, Kasia Bujakiewicz, Omenaa Mensah wybrały się wspólnie do Maroka.  Wspólne wakacje? Zamiast zwiedzać ten kraj i wypoczywać na plaży, gwiazdy biorą udział we wspólnej sesji zdjęciowej do kalendarza jednej z firm. Steczkowska, Książkiewicz, Bujakiewicz, Mensah w Maroko Pieniądze zebrane ze sprzedaży kalendarza z ich sesją zdjęciową będą przeznaczone na budowę szkoły w Ghanie . Pomysłodawczynią akcji jest  Omenaa Mensah, która już od jakiegoś czasu prowadzi fundację pomagającą dzieciom z Afryki . Jej koleżanki z branży z wielką przyjemnością postanowiły jej pomóc. Przy okazji pokazały na Instagramie kilka zdjęć z tego egzotycznego kraju. Widać, że czują się wyśmienicie w swoim towarzystwie i dobrze się razem bawią. Do Maroka pojechała wspólnie z Agnieszką Szczurek, która realizuje przy okazji materiał do TVN oraz projektantem Tomaszem Olejniczakiem.    Gwiazdy pojechały do Maroka:   #marakesh #omenateam @justynasteczkowska @weronikaksiazkiewicz @k.bujakiewicz @omenaamensah #tomaotomo #charity #kolorowy #itaka #fashion Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak (@tomaotomo_official) 20 Paź, 2015 o 5:32 PDT     Wszystkie moje ❤️😍 #itakiświatjestpiękny #charity #fashion #tomaotomo #africa #maroco #omenafundation !!! @weronikaksiazkiewicz @justynasteczkowska @k.bujakiewicz @omenaamensah Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak (@tomaotomo_official) 18 Paź, 2015 o 11:34 PDT       #justynasteczkowska #i...takiswiatjestpiękny #africa #maroko #fashion #designer #tomaotomo #pracujemy #backstage #star #loveher ! WKRÓTCE EFEKTY 😘😘😘 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak (@tomaotomo_official) 18 Paź,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner