Korwin o planach Edyty Górniak po rozstaniu
ONS

O kryzysie w związku Edyty Górniak i Piotra Schramma mówiło się od dawna. Piosenkarka zapewniała, że są to tylko spekulacje prasy, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Wczoraj jednak Edyta zaskoczyła wszystkich szczerym oświadczeniem, w którym poinformowała, że po czterech latach związku rozstała się z ukochanym. Przypomnijmy: A jednak! Górniak rozstała się z ukochanym. Jest komentarz gwiazdy

Większość dotychczasowych rozstań Górniak z mężem czy partnerami odbywała się przy głośnym udziale mediów, nierzadko też sama Edyta zdradzała kulisy swojego życia w obszernych wywiadach. Wiele osób zastanawia się, czy tym razem będzie podobnie i niebawem zobaczymy Górniak na dużej okładce i rozmowie-rzece o rozstaniu ze Schrammem. Karolina Korwin Piotrowska gościła dziś w Dzień Dobry TVN i dziennikarka, że nie ma żadnych wątpliwości w tej kwestii.
 

Korwin: Było oświadczenie na Facebooku, dużo dużych liter, jak to zwykle u Edyty Górniak. Ja mogę sprzedać plotkę, bo całe miasto... znamy się... będzie okładka prawdopodobnie, są negocjacje.

Wellman: Okładka osobna, rozumiem?

Korwin: Oczywiście. Chyba, że będzie to rozdarte zdjęcie, jak to w tabloidach: byli ze sobą i już nie są. Mam nadzieję, że pan mecenas ma dobrych prawników i się wybroni.


Myślicie, że Górniak opowie o rozstaniu w prasie?

Zobacz: Górniak i Schramm rozstali się! Jak wyglądał ich związek? Wielkie plany, dziecko, ślub...

Wszyscy dotychczasowi partnerzy Edyty Górniak: