Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy

Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie

Kolejne fakty w sprawie głośnej awantury przed domem rodziców Joanny Opozdy, którą relacjonował Antoni Królikowski. Głos zabrał teść Antoniego Królikowskiego.

Od dwóch dni cała Polska żyje wstrząsającymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w domu rodziców Joanny Opozdy w Busku-Zdroju.  Internauci za pośrednictwem instagramowego konta Antoniego Królikowskiego mogli zobaczyć pełne agresji nagrania, relacjonujące awanturę, a finalnie wykorzystanie broni palnej przez Dariusza Opozdę.  

- Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie - wyznała Joanna Opozda dla "Super Expressu".

Teraz głos w sprawie zabrał również ojciec aktorki. Dariusz Opozda wydał oficjalne oświadczenie, które przesłał do mediów.

Joanna Opozda zdradziła nam, o co najczęściej kłóci się z Antonim Królikowskim! "Oboje jesteśmy charakterni"

Strzelanina w domu rodziców Joanny Opozdy 

O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w sobotę portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i relacje informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania. Kiedy kobieta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. Na nagraniu, które udostępnił Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet, a następnie strzał z broni palnej. Jak przyznał w mediach społecznościowych mąż Joanny Opozdy - Antoni Królikowski - kula niemal nie raniła siostry aktorki. 

- Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju - relacjonował na Instagramie przerażony Antoni Królikowski.

Ojciec Opozdy strzelał do Antka Królikowskiego i jego szwagierki
Instagram

Antoni Królikowski zdecydował się również na opublikowanie nagrania, na którym możemy zobaczyć bezpośredni moment oddania strzału. Reakcja internautów była natychmiastowa. Tysiące fanów aktorskiej pary ruszyło ze słowami wsparcia w stronę ciężarnej artystki i jej ukochanego męża. Głos w sprawie zajęła także mama Antka Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska Królikowska, która gorzko skomentowała zajście w domu ojca Joanny Opozdy.

Teraz do dramatycznych nagrań postanowił odnieść się również ojciec Joanny Opozdy. Mężczyzna w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do mediów postanowił zabrać głos w sprawie mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie w sprawie strzelaniny

W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdrój doszło do strzelaniny w rodzinnym domu żony Antoniego Królikowskiego. Dramatyczna sytuacja, jaka rozegrała się w mieszkaniu rodziców Joanny Opozdy była na bieżąco relacjonowana przez Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem jego Instagrama. Artysta,  który pomagał swojej teściowej zabrać rzeczy z domu jej męża mówił wprost, że po tym jak Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, który miał oddać w ich kierunku strzały, powinien natychmiastowo zostać aresztowany. 

- Bardzo dziwi mnie to, dlaczego policja w Busku bada to, czy pan Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń, a nie to, że wczoraj o mały włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?! - mówił w emocjach na Instagramie Antoni Królikowski.

Strzały w domu Opozdy
Instagram/@antek.krolikowskiInstagram/@antek.krolikowski

Serwis Pudelek.pl skontaktował się z rzecznikiem policji w Busku-Zdroju i otrzymał informację, że Dariusz Opozda miał broń czarnoprochową, wytworzoną przed 1885 rokiem, na którą nie jest wymagane pozwolenie, a jedynie ukończone 18 lat.  

- Broń jest zabezpieczona. Oddana będzie do biegłego. Na pewno była to broń czarnoprochowa. Musimy sprawdzić, czy ona nie była przerabiana. Jeżeli była przerabiana i miała cechy broni ostrej/bojowej, na taką broń potrzebne jest pozwolenie - poinformował st. asp. Tomasz Piwowarski.

Rzecznik policji w Busku-Zdroju Tomasz Piwowarski poinformował też, że ojciec Joanny Opozdy nie został zatrzymany. Jak główny zainteresowany odnosi się do sprawy? Dariusz Opozda za pośrednictwem radcy prawnego przesłał do mediów oświadczenie, z którego wynika,  że mężczyzna posiada zupełnie inną wersję wydarzeń, niż ta którą podzielił się na Instagramie Królikowski.

- Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. Zwrócić należy uwagę, iż nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Wskazane jest powstrzymanie się od jakiegokolwiek komentowania wydarzeń, do jakich doszło do czasu zakończenia postępowania prowadzonego przez właściwe organy państwowe. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych. Zawarte tam informacje naruszają dobra osobiste pokrzywdzonego oraz mogą zostać analizowane jako pomówienie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów  przez radcę prawnego  Dariusza Opozdy, dr. Krystiana Wasilewskiego.

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie po tym, jak padły strzały
Instagram/@antek.krolikowski

Oświadczenie w sprawie wydała również córka pana Dariusza, Joanna Opozda. Aktorka, która jest w zaawansowanej ciąży przyznała, że cała sytuacja bardzo negatywnie odbiła się na jej zdrowiu.

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie- Joanna Opozda wyznała dla "Super Expressu".

Aktorce życzymy dużo zdrowia i siły w tym trudnym dla niej czasie. 

Joanna Opozda o imieniu dziecka
Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda w białej stylizacji, Antoni Królikowski w czarnej koszulce
ONS
Newsy
Antoni Królikowski w końcu zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą! Aktor wydał oświadczenie
Antoni Królikowski w końcu zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą! Aktor wydał oświadczenie

Antoni Królikowski postanowił zamieścić post na swoim Instagramie, w którym odniósł się do rozstania z Joanną Opozdą. Aktor dodał bardzo krótki wpis - czy wyjaśnił, dlaczego zakończył się jego związek z piękną gwiazdą? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Królikowski i Opozda rozstali się! Przypominamy ich historię. Wiecie, kiedy się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia Antoni Królikowski zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą Informacja o rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego pojawiła się we wtorek 29 grudnia. Smutne wieści przekazała była partnerka aktora, która zamieściła oświadczenie na swoim Instagramie.  W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić - czytamy w oświadczeniu Joanny Opozdy.  Antoni Królikowski postanowił wstrzymać się ze swoim oświadczeniem i opublikował je dopiero teraz. Internauci zaczęli snuć domysły, co mogło wydarzyć się w życiu tej dwójki, że podjęli decyzję o rozstaniu - zaledwie kilka tygodni temu widzieliśmy ich wspólne, romantyczne zdjęcia i nic nie wskazywało, że w związku tej dwójki jest jakiś kryzys.  Co więc się stało, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się? Aktor nie zdecydował się odpowiedzieć internautom na to pytanie i ograniczył się jedynie do kilku zdań, w których zaapelował o uszanowanie ich prywatności. Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przed kościołem po ślubie
East News
Newsy
Joanna Opozda miała aż dwie suknie ślubne! Pokazała pierwszy taniec i nową kreację!
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyprawili wesele w pałacu z Zdunowie. Jak wyglądał ich pierwszy taniec i jaką piosenkę wybrali? Panna młoda miała drugą suknię ślubną. Działo się!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w ten weekend wzięli ślub. Ich uroczystość ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zaraz po ceremonii goście udali się do przepięknego pałacu w Zdunowie, by wraz z parą młodą świętować najpiękniejszy dzień ich życia. Joanna Opozda właśnie pokazała, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Jaką piosenkę wybrali? Pokazała również zabawny fragment z krojenia tortu. Panna młoda miała również drugą suknię ślubną. Zobaczcie, jak wyglądało wesele Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Zobacz także:  Tak wygląda wesele Opozdy i Królikowskiego. Niespodziewany gość zszokował Rozenek! Pierwszy taniec Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda i Antoni Królikowski chcieli fakt o swoim ślubie zatrzymać w tajemnicy. Do mediów przedostała się jednak informacja o wieczorze panieńskim aktorki, a potem dodatkowo pojawiło się zdjęcie zaproszenia na ślub oraz wesele. Para młoda przysięgała sobie miłość w kościele na warszawskiej Woli. Dostępne są przepiękne zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego na chwilę przed ślubną mszą a także tuż po, kiedy stres już opadł.  Wyjątkowo wygodne buty wykonane z wysokiej jakości materiałów znajdziesz w salonach Gino Rossi, a kod rabatowy pozwoli Ci wybraną parę kupić w okazyjnej cenie. Z takimi butami żadna taneczna impreza nie przeraża! Goście weselni również dopisali. Pojawiła się przyjaciółka Joanny Opozdy, Marina Szczęsna a także Małgorzats Rozenek i Radosław Majdan, którzy nawet pomylili godziny i zjawili się pod kościołem o godzinę za szybko. Pełną listę gości znajdziecie tutaj. Chociaż przebieg wesela pozostał osobistą sprawą pary młodej, w sieci pojawiło się kilka nagrań. Joanna Opozda pokazała, jak wyglądał...

Małorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
Norbert Nieznanick/AKPA
Newsy
Ślub Królikowskiego i Opozdy. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomylili godziny! 
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaliczyli wpadkę przed ślubem Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jednak ich stylizacje są szałowe! Zobaczcie zdjecia.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą dziś ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Na miejscu uroczystości ok. godziny 15:00 pojawili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... byli jedynymi gośćmi! Majdanowie pomylili godziny ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Jednak przed kościołem przyłapali ich paparazzi. Zobaczcie, jak wyglądali!  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub. Oto poprzednie związki aktorki Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy  Radosław Majdan i Antoni Królikowski są przyjaciółmi, więc obecność sportowca i jego ukochanej Małgorzaty Rozenek na ślubie aktora i Joanny Opozdy była wręcz obowiązkowa. Majdanowie zjawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli tuż przed godziną 15:00. Niestety pomylili godziny na zaproszeniu! Jesteście ciekawi jakie mieli miny, gdy zdali sobie z tego sprawę będąc już przed kościołem? Mamy dla Was zdjęcia paparazzi.  Małgorzata Rozenek na tę okazję wybrała przepiękną szarą kreacją. Dużą uwagę przykuwają gigantyczne rękawy. Środek kreacji jest bardzo obcisły i dodatkowo podkreśla wcięcie w talii Małgorzaty Rozenek. Do całości dobrała żółte buty na obcasie i delikatną torebkę nawiązującą do stylu yachtowego i... stylizacji Radosława Majdana.  Z kolei Radosław Majdan postawił na beżowy look. Nie zdecydował się na typowy ciemny garnitur. Jego look składał się z jasnych spodni z materiału sprzyjającego upałom oraz taliowanej, nowoczesnej marynarki nawiązującej do stylu yachtowego. Do tego wybrał białą koszule oraz elegancki ciemny krawat.  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydadzą na wesele fortunę! To setki...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner