Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy

Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie

Kolejne fakty w sprawie głośnej awantury przed domem rodziców Joanny Opozdy, którą relacjonował Antoni Królikowski. Głos zabrał teść Antoniego Królikowskiego.

Od dwóch dni cała Polska żyje wstrząsającymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w domu rodziców Joanny Opozdy w Busku-Zdroju.  Internauci za pośrednictwem instagramowego konta Antoniego Królikowskiego mogli zobaczyć pełne agresji nagrania, relacjonujące awanturę, a finalnie wykorzystanie broni palnej przez Dariusza Opozdę.  

- Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie - wyznała Joanna Opozda dla "Super Expressu".

Teraz głos w sprawie zabrał również ojciec aktorki. Dariusz Opozda wydał oficjalne oświadczenie, które przesłał do mediów.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Strzelanina w domu rodziców Joanny Opozdy 

O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w sobotę portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i relacje informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania. Kiedy kobieta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. Na nagraniu, które udostępnił Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet, a następnie strzał z broni palnej. Jak przyznał w mediach społecznościowych mąż Joanny Opozdy - Antoni Królikowski - kula niemal nie raniła siostry aktorki. 

- Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju - relacjonował na Instagramie przerażony Antoni Królikowski.

Ojciec Opozdy strzelał do Antka Królikowskiego i jego szwagierki
Instagram

Antoni Królikowski zdecydował się również na opublikowanie nagrania, na którym możemy zobaczyć bezpośredni moment oddania strzału. Reakcja internautów była natychmiastowa. Tysiące fanów aktorskiej pary ruszyło ze słowami wsparcia w stronę ciężarnej artystki i jej ukochanego męża. Głos w sprawie zajęła także mama Antka Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska Królikowska, która gorzko skomentowała zajście w domu ojca Joanny Opozdy.

Teraz do dramatycznych nagrań postanowił odnieść się również ojciec Joanny Opozdy. Mężczyzna w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do mediów postanowił zabrać głos w sprawie mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie w sprawie strzelaniny

W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdrój doszło do strzelaniny w rodzinnym domu żony Antoniego Królikowskiego. Dramatyczna sytuacja, jaka rozegrała się w mieszkaniu rodziców Joanny Opozdy była na bieżąco relacjonowana przez Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem jego Instagrama. Artysta,  który pomagał swojej teściowej zabrać rzeczy z domu jej męża mówił wprost, że po tym jak Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, który miał oddać w ich kierunku strzały, powinien natychmiastowo zostać aresztowany. 

- Bardzo dziwi mnie to, dlaczego policja w Busku bada to, czy pan Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń, a nie to, że wczoraj o mały włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?! - mówił w emocjach na Instagramie Antoni Królikowski.

Strzały w domu Opozdy
Instagram/@antek.krolikowskiInstagram/@antek.krolikowski

Serwis Pudelek.pl skontaktował się z rzecznikiem policji w Busku-Zdroju i otrzymał informację, że Dariusz Opozda miał broń czarnoprochową, wytworzoną przed 1885 rokiem, na którą nie jest wymagane pozwolenie, a jedynie ukończone 18 lat.  

- Broń jest zabezpieczona. Oddana będzie do biegłego. Na pewno była to broń czarnoprochowa. Musimy sprawdzić, czy ona nie była przerabiana. Jeżeli była przerabiana i miała cechy broni ostrej/bojowej, na taką broń potrzebne jest pozwolenie - poinformował st. asp. Tomasz Piwowarski.

Rzecznik policji w Busku-Zdroju Tomasz Piwowarski poinformował też, że ojciec Joanny Opozdy nie został zatrzymany. Jak główny zainteresowany odnosi się do sprawy? Dariusz Opozda za pośrednictwem radcy prawnego przesłał do mediów oświadczenie, z którego wynika,  że mężczyzna posiada zupełnie inną wersję wydarzeń, niż ta którą podzielił się na Instagramie Królikowski.

- Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. Zwrócić należy uwagę, iż nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Wskazane jest powstrzymanie się od jakiegokolwiek komentowania wydarzeń, do jakich doszło do czasu zakończenia postępowania prowadzonego przez właściwe organy państwowe. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych. Zawarte tam informacje naruszają dobra osobiste pokrzywdzonego oraz mogą zostać analizowane jako pomówienie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów  przez radcę prawnego  Dariusza Opozdy, dr. Krystiana Wasilewskiego.

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie po tym, jak padły strzały
Instagram/@antek.krolikowski

Oświadczenie w sprawie wydała również córka pana Dariusza, Joanna Opozda. Aktorka, która jest w zaawansowanej ciąży przyznała, że cała sytuacja bardzo negatywnie odbiła się na jej zdrowiu.

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie- Joanna Opozda wyznała dla "Super Expressu".

Aktorce życzymy dużo zdrowia i siły w tym trudnym dla niej czasie. 

Joanna Opozda o imieniu dziecka
Mateusz Jagielski/East News

Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej mamy i Antka?
EastNews
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej siostry, mamy i Antka Królikowskiego? "Jestem zdruzgotana" 
W sieci pojawiło się szokujące nagranie z ojcem Joanny Opozdy w roli głównej. Jeden z portali podaje, że miał strzelać z broni palnej. Jest komentarz aktorki.

Szokujące informacje podaje portal Pudelek.pl. Serwis opublikował nagranie, na którym widać, a dokładniej słychać, jak ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda, strzela z broni palnej na klatce schodowej mieszkania w Busku Zdroju, w którym pojawili się wcześniej Antoni Królikowski oraz mama i siostra ciężarnej aktorki. Zobaczcie, co tam się wydarzyło. Strzelanina z udziałem ojca Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego  Dramatyczną sytuację z udziałem Antoniego Królikowskiego oraz mamy i siostry Joanny Opozdy opisuje portal Pudelek.pl, powołując się na informatorów oraz nagranie, które otrzymali od czytelników. O sporze w rodzinie Joanny Opozdy media mówiły już jakiś czas temu. Aktorka nie utrzymuje relacji ze swoim ojcem, Dariuszem, który jeszcze jakiś czas temu mieszkał na Madagaskarze. Po powrocie do Polski mężczyzna miał wyrzucić z mieszkania w Busku-Zdroju swoją żonę, Małgorzatę. Według informacji serwisu Opozda powymieniał zamki w drzwiach.  Zobacz także:  Joanna Opozda odpowiedziała na hejt dotyczący jej dziecka W sobotę mama Joanny Opozdy, Małgorzata, a także siostra aktorki oraz jej mąż, Antoni, pojawili się w mieszkaniu w Busku-Zdroju, aby zabrać rzeczy ze swojego mieszkania. Towarzyszyła im policja. W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć:  Ty k***o stara wiesz, co się, k***rwa, za moment stanie. No, dawaj! Następnie doszło do wystrzałów z broni palnej! Słychać również krzyki przerażonych osób, potem zaś kamera kieruje się na twarz Dariusza Opozdy. Wystrzelone kule przebiły ścianę, a Pudelek dodaje: Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie - Małgorzatę...

Policja przesłuchuje świadków w sprawie strzelaniny pod domem rodziców Joanny Opozdy
Newsy
Co dalej w sprawie awantury rodziców Joanny Opozdy? Policja komentuje
Służby wciąż wyjaśniają, co dokładnie się wydarzyło w minioną sobotę w Busku-Zdroju. Kiedy nastąpi przełom w sprawie awantury w rodzinie Joanny Opozdy?

Policja w rozmowie z mediami skomentowała szczegóły sprawy dotyczącej rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, jej matką, siostrą i mężem. Na jakim etapie prac są obecnie śledczy? Czy doszło do zatrzymań? Sprawdźcie, co zdradził rzecznik policji w Busku-Zdroju st. asp. Tomasz Piwowarski. Policja przesłuchuje świadków awantury w Busku-Zdroju W miniony weekend portal pudelek.pl poinformował, że w Busku Zdroju doszło do rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, a matką, siostrą i mężem aktorki. Portal informował wówczas, że Antoni Królikowski razem matką i siostrą swojej żony pojawił się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby zabrać rzeczy należące do teściowej aktora. Według relacji mediów na miejscu doszło do awantury, podczas której padły strzały z broni. Następnego dnia Antoni Królikowski opublikował w sieci nagrania na których możemy zobaczyć, co działo się pod mieszkaniem rodziców Joanny Opozdy. Aktor nie ukrywał, że cała sprawa go zszokowała. Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił Antoni Królikowski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy zostanie zatrzymany? Wiadomo, jaką posiadał broń Sprawę skomentował również Dariusz Opozda. Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych ze strony zięcia. W tej sprawie zabrał głos jego pełnomocnik:  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8...

Karolina Korwin-Piotrowska o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy
Piotr Kamionka/REPORTER/East News/ TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"
Głos w sprawie ostrej kłótni w rodzinie żony Antoniego Królikowskiego zabrała Karolina Korwin-Piotrowska i Ilona Łepkowska. Sprawdźcie, co powiedziały!

Karolina Korwin-Piotrowska oraz Ilona Łepkowska skomentowały szokujące doniesienia dotyczące awantury w rodzinie Joanny Opozdy. Dziennikarka i scenarzystka zabrały głos w sprawie, która w miniony weekend wstrząsnęła polskim show-biznesem. Czy ich zdaniem głośna afera wpłynie na kariery Joanny Opozdy i jej męża, Antoniego Królikowskiego? Gwiazdy komentują aferę w rodzinie Joanny Opozdy W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do prawdziwej awantury między rodzicami Joanny Opozdy. Po jakimś czasie portal pudelek.pl poinformował o całym wydarzeniu, podczas którego padły strzały z broni. Okazało się wówczas, że Antoni Królikowski razem z mamą i siostrą swojej żony pojawili się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby odebrać rzeczy matki Joanny Opozdy. Z relacji mediów ojcec aktorki nie chciał ich wpuścić do środka, a w pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań i strzałów.  Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił później Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki" Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych przez Antoniego Królikowskiego.  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik