Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook
Newsy

Ojciec Dawida przed śmiercią wysłał dramatycznego SMS-a do matki dziecka. Znamy jego treść!

Ojciec Dawida przed śmiercią wysłał dramatycznego SMS-a do matki dziecka. Znamy jego treść!

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego nadal trwają. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące zaginięcia chłopca. Okazuje się, że ojciec dziecka przed śmiercią wysłał do żony SMS-a z informacją, że już więcej nie zobaczy dziecka. Rzecznik Komendy Głównej Policji odniósł się to tych informacji. Zobaczcie, co powiedział na temat niepokojącego SMS-a od ojca Dawida!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Co ojciec Dawida powiedział matce chłopca przed śmiercią?

Rzecznik Komendy Głównej Policji, Mariusz Ciarka podczas rozmowy w Polsat News potwierdził, że w środę przed godziną 19 ojciec Dawida Żukowskiego skontaktował się z żoną. Wysłał jej wiadomość, z której wynika, że „ona już dzisiaj nie zobaczy tego dziecka”. Ta sytuacja miała miejsce niedługo przed poszukiwaniami chłopca. Do oryginalnej wiadomości udało się dotrzeć wp.pl, jej treść miała brzmieć:

Już nigdy nie zobaczysz syna – SMS-a o takiej treści miała otrzymać matka chłopca.

W piątek Policja opublikowała też zdjęcie ojca Dawida. Pojawiło się wiele sprzecznych informacji dotyczących jego śmierci, ale Rzecznik Komendy Głównej ostatecznie potwierdził, że mężczyzna siedział na torach, kiedy uderzył go pociąg.

Dlaczego nadal nie ma przełomu w sprawie Dawida Żukowskiego?

Sprawa zaginięcia Dawida Żukowskiego trwa już od środy. To wtedy o północy jego matka zgłosiła zaginięcie chłopca. Akcja poszukiwawcza została natychmiast podjęta, ale z każdym dniem pojawiały się nowe, niepokojące fakty. Najpierw znaleziono samochód, którym poruszał się ojciec z dzieckiem, a potem okazało się, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Niestety nie ma śladu po Dawidzie. Policja dokładnie sprawdza każdy ślad i liczy na pomoc osób, które mogły widzieć ojca z synem. Okazuje się, że Dawid Żukowski jest obywatelem Rosji, co potwierdziła Ambasada Federacji Rosyjskiej. Mariusz Ciarka, Rzecznik Komendy Głównej Policji, w Polsat News dodał, że scenariusz wywiezienia dziecka za granicę jest mało prawdopodobny, ponieważ policja jest w posiadaniu paszportu chłopca.

Dodajemy, że policja prosi o pomoc w odnalezieniu chłopca. Każdy, kto widział 5-letniego Dawida jest proszony o  kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim (tel. tel. 22 755 60 10  -11,-12,-13), z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112. 

Zobacz także: "Zapytałam Dawidka, dlaczego płacze" Sąsiadka była ostatnią osobą, która widziała poszukiwanego Dawida Żukowskiego!

 

Poszukiwania Dawida Żukowskiego nadal trwają.

Policja- samochód
East News

Zobacz także
Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego! Ojciec, który jechał z chłopcem znaleziony martwy

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca

"Zapytałam Dawidka, dlaczego płacze" Sąsiadka była ostatnią osobą, która widziała poszukiwanego Dawida Żukowskiego!

 

Izabela Janachowska
Instagram
Newsy
"Nie wróciłam jeszcze do formy" Izabela Janachowska zdradza, ile musi schudnąć po ciąży!
"Nie wróciłam jeszcze do formy" Izabela Janachowska zdradza, ile musi schudnąć po ciąży!

Dwa miesiące temu Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Gwiazda TVN Style urodziła synka, którego nazwała Christopher Alexander . Swoim szczęściem Iza pochwaliła się na Instagramie, gdzie poinformowała fanów, że syn jest już na świecie! To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania 🤗 Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami 💙 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu - napisała Iza. Gwiazda jest teraz na urlopie macierzyńskim i swój czas w pełni poświęca synowi, ale nie ukrywa, że chciałaby niedługo wrócić do pracy. Planuje również powrót do formy po ciąży, co z pewnością będzie wiązało się z treningami i specjalną dietą. Co o powrocie do formy mówi Iza? Zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą TVN Style! Zobacz także:   Izabela Janachowska o ciężkich chwilach w macierzyństwie! "Mały ma trudny czas" Iza Janachowska dla swojego syna wybrała "królewski wózek", bowiem podobny model wózka miały dzieci księżnej Kate i księcia Williama.

Dawid Żukowski
East News
Newsy
Co mogło stać się 5-letniemu Dawidowi? Nowe teorie na temat zaginięcia chłopca
Co mogło stać się 5-letniemu Dawidowi? Nowe teorie na temat zaginięcia chłopca

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego nadal trwają. Oprócz polskiej policji do pomocy włączyli się także policjanci z Niemiec, strażacy i żołnierze z obrony terytorialnej. Jednak poszukiwania nadal nie przynoszą oczekiwanych rezultatów i o losie chłopca niewiele wiadomo. W mediach i serwisach społecznościowych pojawiają się kolejne teorie, niektóre z nich komentuje Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji, Mariusz Ciarka. Co najważniejsze pojawiają się też nowe informacje dotyczące ojca chłopca, które nie są optymistyczne. Zobaczcie, co nowego wiadomo na temat zaginięcia Dawida Żukowskiego! Jakie są teorie na temat zaginięcia Dawida Żukowskiego? Dawid Żukowski zaginął w środę 10 lipca. Przed godziną 21.00 policja otrzymała informację, że ojciec chłopca popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Przedtem  wysłał matce Dawida SMS- a o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna", co potwierdził rzecznik Policji podczas rozmowy w Polsat News.  Potem pojawiły się zatrważające doniesienia śledczych dotyczące samochodu, którym podróżował Dawid z ojcem. Szarą skodę policjanci bardzo szybko odnaleźli, a według ustaleń techników Paweł Ż. mógł przewozić w aucie zwłoki. W związku z tym pojawiła się teoria, że ojciec Dawida Żukowskiego zabił syna, a potem popełnił samobójstwo. Kolejna teza dotyczy wywiezienia dziecka z kraju, jednak tę Mariusz Ciarka ocenił jako "mało prawdopodobną", ponieważ policja jest w posiadaniu paszportu chłopca.  Ojciec Dawida Żukowskiego miał problemy z hazardem? Niestety w sprawie zaginięcia 5-latka pojawiają się inne tezy. Sąsiedzi zdradzili psycholog Teresie Gens, że ojciec Dawida Żukowskiego miał problemy z hazardem i narkotykami. Kobieta w Polsat News powiedziała, że emocjonalna rozmowa Pawła...

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News
Newsy
Niepokojące doniesienia o ojcu zaginionego Dawida Żukowskiego! Policja kończy poszukiwania w terenie
Niepokojące doniesienia o ojcu zaginionego Dawida Żukowskiego! Policja kończy poszukiwania w terenie

Gdzie jest Dawid Żukowski z Grodziska Mazowieckiego? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy Polacy, którzy od kilku dni śledzą sprawę zaginionego chłopca. Niestety, policji do tej pory nie udało się odnaleźć 5-letniego Dawida, który po raz ostatni był widziany w środę, 10 lipca. Ojciec zabrał go ok. godziny 17 z domu w Grodzisku Mazowieckim i razem odjechali w stronę Warszawy. Kilka godzin później okazało się, że  ojciec chłopca popełnił samobójstwo. Zaginięcie chłopca zgłosiła matka Dawida Żukowskiego. Od tej pory szukają do setki policjantów, żołnierzy, ochotników.  Dawid Żukowski: koniec poszukiwań w terenie Rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak w rozmowie z TVN24 przyznał, że zakończyły się poszukiwania w terenie.  Od wczoraj wieczora trwa bardzo szczegółowa analiza kryminalistyczna tych wszystkich ustaleń, które mamy. Mówimy tutaj zarówno o ustaleniach wynikających z pracy operacyjnej i ustaleniach procesowych. To też przesłuchania świadków i wszystkie protokoły, które zostały już wykonane - poinformował przed kamerą.  Rzecznik policji przyznał, że działania w terenie w każdej chwili mogą zostać przywrócone jednak teraz śledczy skupią się na pracy analitycznej. Co jeszcze wiemy w sprawie Dawida Żukowskiego? Pojawiły się nowe, niepokojące informacje dotyczące ojca chłopca!  Ojciec Dawida Żukowskiego miał poważne problemy? Jak już wiemy, ojciec Dawida Żukowskiego przed śmiercią wysłał swojej żonie wiadomość, w której zagroził, że kobieta już nigdy nie zobaczy syna - według medialnych doniesień rodzice chłopca od kilku tygodni żyli w separacji. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje w sprawie ojca zaginionego Dawida z Grodziska Mazowieckiego! Psycholog Teresa Gens, która pracuje sądzie w...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner