Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Szpak na szczycie listy OLIS
Newsy

Ogromny sukces Michała Szpaka! Pokonał Brodkę, Dąbrowską, Hey... Jak?

Ogromny sukces Michała Szpaka! Pokonał Brodkę, Dąbrowską, Hey... Jak?

Album Michała Szpaka - "Byle być sobą" - zajął 1. miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce zestawienia OLIS. Wokalista pokonał takich artystów jak Monika Brodka, Ania Dąbrowska czy zespół Hey. Serdecznie gratulujemy!

 

Nietypowy żyrandol u Kasi Tusk, ale spójrzcie na łoże Michała Szpaka. Zobaczcie najpiękniejsze sypialnie gwiazd

Michał Szpak numerem jeden w Polsce!

Album "Byle być sobą" Michała Szpaka na liście 50. najchętniej kupowanych płyt w Polsce znajduje się od... 18 tygodni! Dopiero jednak teraz wspiął się na sam szczyt notowania.

Album "Byle być sobą" na rynku ukazał się 13 listopada 2015 roku. Na płycie znajduje się 12 utworów, w tym m.in. eurowizyjny hit "Color Of Your Life", dzięki którym Michał Szpak zajął w Szwecji 8. miejsce! 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz: Znamy wszystkich nominowanych do Eska Music Awards 2016! Kto ma szansę na statuetkę?

 

Sukces Michała Szpaka!

Michał Szpak podczas koncertu Złote Opole 2016

 

Michał Szpak pokonał największe gwiazdy polskiej sceny!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Szpak w panterkowej ramonesce
Newsy
Przygnębiony Michał Szpak wychodzi ze studia "PnŚ". Co się stało? ZDJĘCIA
Przygnębiony Michał Szpak wychodzi ze studia "PnŚ". Co się stało? ZDJĘCIA
Michał Szpak ponownie numerem jeden
Newsy
Michał Szpak wciąż numerem jeden! Ogromny sukces wokalisty
Michał Szpak wciąż numerem jeden! Ogromny sukces wokalisty

Michał Szpak ma kolejne powody do radości. Jego album "Byle być sobą" powtórzył sukces sprzed tygodnia i znów zajął 1. miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce według listy OLIS! I tym sposobem ponownie udało mu się pokonać Anię Dąbrowską czy Monikę Brodką. Brawo Michał!   Sukces Michała Szpaka Znaleźć się na szczycie listy OLIS to marzenie każdego polskiego artysty. Michał Szpak może skreślić je ze swojej listy ;) Już po raz drugi jest na pierwszym miejscu sprzedaży. Po wielkim sukcesie na Eurowizji Szpak z miejsca stał się pierwszoligową gwiazdą w Polsce. A jego fani udowadniają to na każdym kroku, także w naszym plebiscycie na hit lata, gdzie Michał nie ma sobie równych. Brawo!   Zobacz także: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces   Michał Szpak na pierwszym miejscu listy OLIS!   Michał Szpak ma powody do radości.     Płyta Michała Szpaka jest hitem!

Michał Szpak płacze na konferencji na Eurowizji 2016
Newsy
Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją! Co się stało? WIDEO
Wzruszające chwile na spotkaniu z dziennikarzami

Michał Szpak popłakał się podczas konferencji prasowej przed Eurowizją 2016. Dlaczego? Jeden z dziennikarzy zapytał o jego płytę "Byle być sobą". Michał Szpak zadedykował ją zmarłej mamie. Nie mógł wówczas ukryć wzruszenia.   Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją 2016 Mama Michała Szpaka zmarła ponad rok temu. Wokalista był do niej bardzo przywiązany, dlatego dziś tak chętnie ją wspomina, gdy tylko ma okazję. Zadedykował jej swój ostatni album. Na pytanie dziennikarza (pada w około 14 minucie filmu) o płytę odpowiedział: Tę płytę dedykuję mojej mamie, która zmarła rok temu. To było tragiczne doświadczenie. Dlatego to jej dedykuję ten album. Nagrywałem go rok temu i skoncentrowałem się na na swoich emocjach. Moje życie jest jak wielka sinusoida. Raz jest naprawdę dobrze, raz jest gorzej. Podczas konferencji Michał Szpak opowiedział również m.in. o tym, jak będzie ubrany podczas swojego występu 12 maja podczas drugiego półfinału. Na próbie zaprezentował się w "stroju roboczym".   Na pewno zmienię ubranie, bo nie wystąpię w tym, w czym wystąpiłem teraz. Mam jeszcze problem ze strojem, ale wkrótce będę miał mój znany czerwony płaszcz - mówił Michał Szpak. Zobaczcie wideo z konferencji Michała Szpaka.    Zobacz także:  Wszystko, co musisz wiedzieć o Eurowizji! Kiedy? Gdzie? O której godzinie? Jak głosować?   Michał Szpak na konferencji przed Eurowizją - wideo.   Michał Szpak popłakał na konferencji.   Michał Szpak opowiedział na konferencji o zmarłej mamie. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner