Oglądalność programu Kuby Wojewódzkiego
ONS

Szykują się zmiany w programie Kuby. Jest oficjalny komentarz TVN

Oglądalność programu Kuby Wojewódzkiego
ONS

W miniony wtorek TVN wyemitował ostatni odcinek show Kuby Wojewódzkiego w tym sezonie. Dziennikarz tradycyjnie już postarał się o to, aby w jego programie nie zabrakło kontrowersji i żartów, które odbiły się potem szerokim echem w mediach. Przypomnijmy: Kuba komplementował Dębskiego w swoim show. Radzimir: "K***a, co za pedaliada!"

Ujawniono właśnie oficjalne wyniki oglądalności show Wojewódzkiego - 17 (!) sezon programu oglądało średnio 1,33 mln widzów, co dało TVN pozycję lidera rynku. Reklamy przyniosły wpływy w wysokości 11 milionów złotych. Pozycja formatu w ramówce jest oczywiście niezagrożona, ale szykują się w nim zmiany. Przedstawiciel stacji przyznał, że producenci śledzą dokładnie wyniki oglądalności i planują poszerzyć dobór gości. Mają też kilka innych pomysłów, których póki co, nie chcą zdradzać.
 

Widzimy, że coraz bardziej oglądalność programu zależy od doboru gości. Będziemy pracować nad tym, by zaproponować widzom nowe twarze, mamy też inne pomysły - komentuje w rozmowie z WirtualneMedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.


Jakie zmiany wprowadzilibyście do programu Kuby?

Zobacz: Wojewódzki kiedyś wspierał Lisowską. Teraz bezpardonowo ją wyśmiał

Kuba Wojewódzki z dziewczyną w kinie:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53