nowy serial TVP Będzie dobrze, kochanie
Facebook

Już w ten czwartek rusza nowy serial TVP "Będzie dobrze, kochanie", a w nim gwiazdy "Rancza" i "Rodzinki"!

nowy serial TVP Będzie dobrze, kochanie
Facebook

TVP2 od 23 kwietnia rusza z nowym serialem „Będzie dobrze, kochanie”, który zobaczymy w każdy czwartek i piątek o godz. 20.40. Serial nagrywany jest w domach aktorów, którzy w nim występują, a do emisji każdego odcinka gwiazdy samodzielnie się przygotowują.

W serialu „Będzie dobrze, kochanie” zobaczymy plejadę gwiazd, które do tej pory widzowie doskonale znają z „Rancza” czy „Rodzinki.pl”. Zobaczcie, kto w nim wystąpi!

Kogo zobaczymy w serialu „Będzie dobrze, kochanie”?

W serialu „Będzie dobrze, kochanie” zobaczymy m.in. Wiktorię Gąsiewską ("Rodzinka.pl"), Filipa Gurłacza, który jeszcze niedawno grał w „M jak miłość”, Ilonę Ostrowską, Dorotę Chotecką (obie znane m.in. z "Ranczo"), Annę Dereszowską, Bożenę Dykiel, Jacka Lenartowicza oraz Tomasza Sapryka.

Głównymi bohaterami serialu mają być narzeczeni: Justyna i Artur, grani przez Wiktorię Gąsiewską i Filipa Gurłacza, którzy muszą zmienić ślubne plany przez epidemię koronawirusa. Jednak to nie jedyne komplikacje w ich życiu. Mężczyzna przez epidemię nie może wrócić do Polski i cała rodzina stara się pomóc parze, aby w końcu mogli się spotkać.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, serial ma się składać z 20 piętnastominutowych odcinków, które będą emitowane po dwa w każdy czwartek i piątek o 20.40. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Dlaczego "Rodzinka.pl" znika z TVP? Jest komentarz stacji!

nowy serial TVP Będzie dobrze, kochanie
Facebook

 

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39