Natasza Urbańska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Natasza Urbańska została... blondynką!

Natasza Urbańska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Natasza Urbańska przefarbowała się na blondynkę? Nic z tych rzeczy. Jak się dowiedzieliśmy, gwiazda dostała rolę w nowym musicalu Janusza Józefowicza „Legalna blondynka”, który zostanie wystawiony w Krakowie. To adaptacja kultowej komedii, w której główną rolę zagrała Reese Witherspoon.

Jak pisał wcześniej magazyn „Flesz” o tę rolę starała się m.in. Doda (Zobacz: Doda nie wystąpi u Józefowicza. Janusz skomentował dlaczego zastąpi ją Kurdej-Szatan). Jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w spektaklu. I główną rolę powierzono Barbarze Kurdej-Szatan. Ale to nie oznacza, że Urbańska zabierze Szatan rolę. Jak ustaliło AfterParty.pl, aktorki będą grać po prostu na zmianę.

- Dyrekcji teatru bardzo zależało na angażu Nataszy, chociaż wcześniej nie była brana pod uwagę do tej roli. Próby rozpoczęła już tydzień temu i będzie zastępować Basię co drugi tydzień. W teatrze czy musicalu takie praktyki są naturalne i od początku planowane było zatrudnienie drugiej aktorki do robli "blondynki" - mówi nam osoba z otoczenia Urbańskiej


A co z włosami? :) Natasza na potrzeby spektaklu chce zmienić swój kolor na blond.

Zobacz na BabyOnline.pl: Natasza Urbańska w roli mamy

 


Najpiękniejsze zdjęcia Nataszy:

Więcej na temat Natasza Urbańska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48