Grudzień to miesiąc podumowań, a jednym z najważniejszych jest ranking wyszukiwarki Google, który prezentuje najczęściej szukane hasła i osoby na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Takie zestawienia to dobry sposób, aby sprawdzić, które gwiazdy są obecnie najpopularniejsze i o których najchętniej ludzie czytają. Przypomnijmy: Jula, Natalia Szroeder i Patty najczęściej szukanymi w 2013 roku

Reklama

Google właśnie ujawniło listę podsumowującą rok 2014, a dużym zaskoczeniem jest zestawienie zagranicznych gwiazd. Ludźmi ewidentnie wstrząsnęła śmierć Robina Williamsa, który wygrał ten ranking. Drugie miejsce zajęła laureatka Oscara Jennifer Lawrence, o której było głośno ze względu na jej rozbierane sesje, które wyciekły do internetu. Trzecie miejsce jest sporym zaskoczeniem, ponieważ zajął je Jay-Z, a Beyonce nie załapała się nawet do pierwszej dziesiątki.

Tuż za podium załapała się Kim Kardashian, a zaraz za nią ulubienica Amerykanów Joan Rivers. Kolejne miejsce przypadło w udziale Ray''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''owi Rice''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''owi, który wyprzedził o jedną pozycję Angelinę Jolie. Ósme miejsce przypadło w udziale Rene Zellweger, której odmieniona twarz wywołała spore zamieszanie, a na dziewiątej pozycji uplasowała się Kate Middleton. I tak pierwszą dziesiątkę zamyka Derek Jeter, amerykański baseballistka, który w Polsce raczej jest nikomu nieznany.

A Wy macie swoje typy?

Zobacz: Najpopularniejsze polskie teledyski w 2013 roku

Zobacz także


Reklama

Polskie gwiazdy opłakują Robina Williamsa:

Reklama
Reklama
Reklama