kibice Stocha wśród gwiazd

Wierni kibice Kamila Stocha? Marcin Mroczek z synem, Rafał Mroczek i Paulina Krupińska. Jak cieszyli się z wygranej?

kibice Stocha wśród gwiazd

Dziś 6 stycznia Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. To historyczny moment, bo do tej pory udało się to tylko Adamowi Małyszowi. Cały turniej oglądali wierni kibice: Marcin Mroczek z synem Ignasiem, jego brat Rafał Mroczek i... Paulina Krupińska, która Kamila zna osobiście. A nawet promowała jego czapki. 

Marcin Mroczek z synkiem w czasie oglądania zawodów bawili się w skoki. Gwiazdor "M jak miłość" zażartował, że trenują i kiedyś Ignaś przerośnie mistrza.

 

Marcin Mroczek z synem kibicuje Stochowi

Kamil leć jak najdalek! Rośnie ci konkurencja ;)  

#turniejczterechskoczni #kamilstoch#treningztata #wyglupyztata #syniojciec#latamy #skokinarciarskie -  napisał Mroczek na Insagramie.

Rafał Mroczek zachęcał do kupienia kalendarza, by wesprzeć młodych skoczków, którzy kiedyś będaąosiągać takie sukcesy jak Kamil Stoch.

Rafał Mroczek kibicuje Stochowi

Macie kalendarz na 2017 rok ? Nie! Może warto kupić właśnie ten www.kamiland.pl i wesprzeć młodych skoczków w spełnianiu pasji. Dzisiaj @KamilStoch skacze po zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, może za kilka lat to oni będą dostarczać nam tyle emocji. #2017 #wesprzyj - napisał Rafał Mroczek na Instagramie.

A Paulina Krupińska? Wrzuciła filmik ze zwycięskiego skoku Kamila Stocha i jak się cieszy z jego wygranej. W tle chyba słychać córeczkę Antosię. 

 

 

Brawo Kamil!!! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻❤️🙀

Film zamieszczony przez użytkownika Paulina Krupińska Official (@pkrupinska)

 

Zobacz także: Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni! Pamiętacie, jak wygląda jego żona? Jest piękna! ZDJĘCIA

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43