Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Monika Mrozowska o ślubie i chrzcie synka
ONS
Newsy

Mrozowska jest szczęśliwa w nowym związku. Zdradziła co ze ślubem i chrzcinami synka

Czy para zdecyduje się zalegalizować związek?

Monika Mrozowska ma teraz bardzo mało czasu dla siebie, ponieważ musi pogodzić obowiązki matki z treningami do "Celebrity Splash". Nie da się ukryć, że to bardzo intensywny okres dla aktorki, dlatego każdą chwilę ma zaplanowaną tak, aby spędzić też czas z rodziną. Zobacz: Jest nowy spot "Celebrity Splash". Tym razem nagości jest jeszcze więcej

Aktorka pół roku temu została mamą Józia. Ojcem dziecka i partnerem gwiazdy jest Sebastian Jaworski, operator filmowy, z którym Mrozowska poznała się w studiu "Dzień Dobry TVN" wraz ze swoim byłym mężem prowadziła cykl kulinarny. W mediach coraz częściej pojawiają się spekulacje czy aktorka zdecyduje się zalegalizować nowy związek. Mrozowska odpowiedziała dość zaskakująco:

A po co ślub? Jest mi na tyle dobrze oraz mam tak dużo zajęć związanych z dziećmi i zawodowymi sprawami, że nawet nie mam czasu na zorganizowanie chrzcin. A gdzie tu jeszcze myśleć o ślubie? Teraz priorytetem są chrzciny Józka. W tej chwili jesteśmy w trakcie ich planowania. Będzie pretekst, aby spotkać się z całą rodziną.

Czy w końcu jednak zdecyduje się na ślub?

Zobacz: Mrozowska z dzieckiem na imprezie. Urodziła miesiąc temu
 
 

Mrozowska pokazała śliczną córeczkę:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Mrozowska na spacerze
Newsy
Monika Mrozowska z synem na spacerze. Ależ ona ma nogi! PAPARAZZI
To już prawie rok od urodzenia Józefa

Monika Mrozowska we wrześniu 2014 roku została szczęśliwą mamą synka, Józefa. To trzecie dziecko gwiazdy "Rodziny zastępczej". Od tamtego czasu aktorka poświęca się wychowywaniu dziecka, choć raz zrobiła wyjątek i pojawiła się w show Polsatu. Zobacz:  Jest nowy spot "Celebrity Splash". Tym razem nagości jest jeszcze więcej  Tymczasem paparazzi przyłapali ją na spacerze z dzieckiem. Aktorka przykryła wózek ręcznikiem, aby zasłonić synka przed słońcem. My zwróciliśmy uwagę na zgrabne nogi Moniki! Trzeba przyznać, że figurę ma idealną! Zobacz:  Mrozowska ochrzciła najmłodszego syna. Pochwaliła się zdjęciami z domowej imprezy  

Joanna Koroniewska nie jest zadowolona z udziału Macieja Dowbora w "Celebirty Splash"
ONS
Newsy
Koroniewska nie popiera udziału Dowbora w "Celebrity Splash". Boi się o ich związek
Będą się rzadko widywać

Wiosna będzie bardzo napiętym okresem wśród wielu gwiazd ze względu na nowe zobowiązania zawodowe. Do grona tych osób należy również Joanna Koroniewska , która w Polsacie poprowadzi nowy program. Z kolei jej ukochany, Maciej Dowbor będzie skakał do wody w "Celebrity Splash"  Zobacz:  Koroniewska ma powody do radości. W nowym programie zarobi fortunę Aktorka nie jest jednak zadowolona z nowego wyzwania męża. Nie tylko ze względu na to, że to bardzo niebezpieczny sport, ale również dlatego, że będą mieli dla siebie coraz mniej czasu. Oboje mają duże programy, nad którymi pracują od rana do wieczora, a dodatkowo Koroniewska stresuje się zdrowiem męża: Asia uważa, że zdrowie jest najważniejsze i wolałaby, żeby Maciek tak nie ryzykował i nie kusił losu - zdradza informator "Rewii". Sytuacji nie poprawia fakt, że treningi do "Celebrity Splash" odbywają się w Poznaniu, co wiąże się z wyjazdami prezentera poza Warszawę: Będą się dosłownie mijać w drzwiach. To nie jest zbyt atrakcyjna perspektywa dla młodych małżonków. Asia nie tak wyobrażała sobie pierwsze miesiące małżeństwa. Zwłaszcza że niedawno wyczytała w jakimś poradniku psychologicznym, że statystycznie najwięcej rozwodów jest wśród par, które długo żyły bez papierka, a po latach zdecydowały się wziąć ślub. Mamy nadzieję, że ta rozłąka nie zmieni nic w ich życiu prywatnym. Zobacz:  Rozebrane gwiazdy "Celebrity Splash" na ciężkich treningach     Koroniewska jako mężatka na salonach:

Elżbieta Jędrzejewska i Bilguun Ariunbaatar odpadli z Celebrity Splash
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadli Jędrzejewska, Ariunbaatar i...
Nie brakowało emocji

Program "Celebirty Splash" budzi naprawdę wiele emocji, ponieważ jego uczestnicy prezentują naprawdę trudne skoki do wody, które wymagają solidnych przygotowań. Treningi nie zawsze kończą się najlepiej, o czym przekonał się Maciej Dowbor, który zrezygnował z udziału w show. Produkcja znalazła za niego zastępstwo. Zobacz:  Dowbor zrezygnował z udziału w Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo Dziś podczas skoków do wody zaprezentowali się Elżbieta Jędrzejewska, Monika Mrozowska, Andrzej Supron, Andrzej Szczęsny, Przemysław Cypryański i Bilguun Ariunbaatar. Po wszystkich prezentacjach z programem musieli pożegnać się Elżbieta Jędrzejewska i Bilguun Ariunbaatar. Do dogrywki z kolei stanęli Monika Mrozowska i Przemysław Cypryański.   Niestety po fantastycznym skoku odpadł Monika Mrozowska. Emocji jak zawsze nie zabrakło, a gwiazdy dały z siebie wszystko. Komu kibicujecie? Zobacz: Wszystko na temat Celebrity Splash     Rozebrane gwiazdy "Celebrity Splash":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner