Monika Miller, Leszek Miller z synem Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie - Leszek Miller i wnuczka, Monika Miller Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora Monika Miller
Monika Miller, Leszek Miller z synem
Eastnews/Instgaram
1/4
Monika Miller, Leszek Miller z synem
Eastnews/Instgaram

 

27 sierpnia wnuczka Leszka Millera przekazała smutne wiadomości o śmierci swojego taty, Leszka juniora. Kilka godzin później media poinformowały, że Miller zmarł dzień wcześniej, w niedzielę 26 sierpnia. Syn byłego premiera został znaleziony martwy w swoim domu pod Warszawą. Okazało się, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Partnerka Leszka Millera juniora kilka dni po jego śmierci przyznała, że przed tragicznymi wydarzeniami doszło między nimi do sprzeczki. Bliscy zmarłego syna Leszka Millera wciąż zadają sobie pytanie, dlaczego doszło do jego samobójczej śmierci...

Teraz córka i była żona Leszka Millera juniora udzieliły krótkiego wywiadu, w którym nie brak mocnych słów. Monika Miller zdradziła również, co znaleziono w pokoju jej taty.

 

Zobacz także: Leszek Miller napisał poruszającyfelieton po śmierci syna: „Czas nie goi ran…”

2/4
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie - Leszek Miller i wnuczka, Monika Miller

 

Monika Miller w rozmowie z portalem wSensie.pl nie ukrywa, że w domu swojego ojca i jego partnerki po raz pierwszy była dopiero po jego śmierci. 

Nie widziałam taty w jego domu przez ostatnie 5 lat. Nie byliśmy pokłóceni. Woleliśmy się widywać w domu u dziadka - Monika Miller zdradziła w rozmowie z portalem.

Monika Miller zdradziła też, że w domu jej taty odnaleziono pewną skrzynkę, w której jej tata schował zdjęcia córki i byłej żony. 

Moja babcia mówiła mi, że znalazła kasetkę schowaną na półce w pokoju taty. W środku znajdowały się zdjęcia moje i mamy oraz moje rysunki z dzieciństwa. To wystarczająco dużo, by zrozumieć - mów Monika Miller. 

Portal wSensie.pl wyjaśnia, że były to jedyne zdjęcia i pamiątki związane z córką i byłą żoną, jakie znajdowały się w domu Leszka Millera juniora. 

Co jeszcze zdradziły córka i była żona Leszka Millera juniora? 

 

Zobacz także: Wzruszające przemówienie Leszka Millera na pogrzebie syna...

3/4
Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

 

 

Według ustaleń portalu wSensie.pl tuż po śmierci syna Leszek Miller i jego żona zażądali, aby jego partnerka wyprowadziła się z domu w Konstancinie. Co więcej, ponoć bliscy Leszka Millera juniora prosili, by kobieta nie pojawiła się na jego pogrzebie. 

Najbardziej jednak porusza wstrząsająca relacja Moniki Miller, która opowiedziała o momencie, gdy ostatni raz widziała swojego tatę, niedługo po jego śmierci...

 

Zobacz także: Leszek Miller zabrał głos po śmierci syna: „Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka”

4/4
Monika Miller
Instagram

 

Monika Miller dowiedziała się o śmierci swojego ojca podczas pobytu w Grecji - córka Leszka Millera juniora była tam ze swoimi dziadkami. Już po kilku godzinach bliscy wrócili do Polski. Młoda celebrytka właśnie wtedy po raz pierwszy pojechała do domu swojego taty...

Spotkanie moje z tatą było straszne. Tata leżał sam. Trwały czynności policyjne. Ciało zostawiono bezwładnie. Nie miał nawet poduszki pod głową… - Monika Miller opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach w wywiadzie dla portalu wSensie.pl. 

 

Zobacz także: Internauci grożą jej śmiercią i namawiają do samobójstwa. Wnuczka Millera odpowiada!

Więcej na temat Leszek Miller