Monika Kuszyńska planuje bardzo krótki urlop macierzyński Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim
Monika Kuszyńska planuje bardzo krótki urlop macierzyński
1/8
Monika Kuszyńska planuje bardzo krótki urlop macierzyński

Monika Kuszyńska planuje bardzo krótki urlop macierzyński! Kilka dni temu media obiegła radosna informacja, że piosenkarka i jej mąż zostali rodzicami. O tym, że Monika Kuszyńska urodziła syna, Jeremiego, poinformował dumny tata, Jakub Raczyński. Mąż gwiazdy pochwalił się wówczas słodkim zdjęciem rączki maleństwa. Według doniesień Super Expressu, młoda mama i jej synek czują się dobrze i już wkrótce wrócą do domu. Czy po porodzie Monika Kuszyńska planuje długi urlop macierzyński? Wręcz przeciwnie! Menadżerka piosenkarki w rozmowie z Faktem zdradziła, kiedy fani będą mogli zobaczyć Monikę na scenie. 

Jeśli Monika będzie dobrze się czuła, to mam nadzieje, że ruszymy pod koniec kwietnia. Maluch będzie jeździł z nami, bo Monika karmi piersią - przyznała Katarzyna Surmik. 

Wygląda więc na to, że Monika Kuszyńska zainspirowała się Natalią Kukulską, która również kilka tygodni po narodzinach trzeciego dziecka wyruszyła w trasę koncertową. Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: MAMA W POŁOGU - CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PO PORODZIE?

 

 

 

2/8
Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej
3/8
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński
4/8
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński
5/8
Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim
6/8
Monika Kuszyńska
ONS
7/8
Monika Kuszyńska na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016
8/8
Monika Kuszyńska w srebrnej marynarce
East News
Więcej na temat Monika Kuszyńska