Już za kilka dni ruszą wielkie eliminacje i finał konkursu Eurowizja 2015. Polską reprezentantką została Monika Kuszyńska, której wybór od samego początku wzbudzał wielkie emocje. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących piosenkarki. Sama zainteresowana skomentowała wówczas przykre plotki, że prezes TVP wybierając artystkę na wózku inwalidzkim chce wzbudzić litość wśród głosujących. Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!

Reklama

Nasza reprezentantka wzięła się ostro do pracy. Przez kilka ostatnich tygodni promowała swoją piosenkę na zagranicznych koncertach a ostatnio pokazała się na scenie w Wiedniu podczas próby generalnej. W jasnej długiej sukni wyglądała świetnie.

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie muzycznego konkursu. Wszyscy uczestnicy pojawili się na czerwonym dywanie, gdzie czekali na nich fotoreporterzy i dziennikarze. Monika Kuszyńska ubrana w białą koszulę i spodnie, które przełamała metaliczną marynarką i srebrnymi szpilkami zachwyciła dziennikarzy i fotoreporterów. Pod ogromnym wrażeniem Polki byli prowadzący imprezę, którzy nie kryli słów podziwu podczas relacji z czerwonego dywanu.

- Właśnie nadchodzi piękna Monika z Polski. Miałam okazję pierwszy raz rozmawiać z nią wczoraj. W zależności od rozdzielczości waszego ekranu możecie zobaczyć złoty blask we jej oczach, który przykuwa wzrok. Podczas wczorajszej konferencji myślałam tylko o tym, jak jest piękna- mówili prowadzący.

Zobacz jak Monika Kuszyńska zaprezentowała się na czerwonym dywanie, gdzie zrobiła sobie zdjęcie m.in. z zeszłoroczną zwyciężczynią konkursu:

Zobacz na Polki.pl: Monika Kuszyńska- Wiary nie straciłam nigdy

Reklama

Monika Kuszyńska na planie teledysku:

Reklama
Reklama
Reklama