ONS
Newsy

Monika Kuszyńska chce zostać mamą. Oswaja się z myślą o dziecku

Planuje powiększenie rodziny?

Monika Kuszyńska przeżywa ostatnio swoje pięć minut w show-biznesie i zdaje się, że doskonale wykorzystuje wszystkie szanse, jakie stawia przed nią los. Zachwyca nie tylko na scenie, ale także poza nią, zarażając swoim optymizmem i pozytywnym podejściem do życia. Zobacz też: Kuszyńska na ceremonii otwarcia Eurowizji 2015. Prowadząca nie kryła zachwytu [WIDEO]


Prywatnie artystka jest żoną Jakuba Raczyńskiego, lecz gdy brali ślub nie myślała o macierzyństwie. Okazuje się jednak, że być może teraz zaczyna w niej coś pękać, a myśli o dziecku nie są wcale już tak odległe. W wywiadzie dla "Super Expressu", zapytana o tę kwestię, Kuszyńska tak opowiedziała:

Instynkty, które kierują nas do tego, żebyśmy rozmnażali się jak najszybciej i jak najliczniej, były we mnie wtedy zupełnie uśpione. Oswajałam się więc po trochu, z niedowierzaniem, zdziwieniem...
 

Myślicie, ze gwiazda już wkrótce zdecyduje się na dziecko?

Zobacz na Polki.pl: Wielki sukces Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji
Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś przed występem na Eurowizji
Newsy
Już dziś Kasia Moś będzie walczyć o udział w finale Eurowizji! Monika Kuszyńska zwróciła się do fanów z apelem
Już dziś Kasia Moś będzie walczyć o udział w finale Eurowizji! Monika Kuszyńska zwróciła się do fanów z apelem

Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś ! Już dziś, 9 maja, reprezentantka Polski weźmie udział w pierwszym półfinale konkursu Eurowizji. Jak Kasia Moś poradzi sobie na scenie w Kijowie? Tego dowiemy się już za kilka godzin. Piosenkarkę wspierają gwiazdy, które brały udział w Eurowizji we wcześniejszych latach. Ostatnio kilka porad dla Kasi miała Cleo, teraz w sieci pojawiło się nagranie z przekazem od Moniki Kuszyńskiej, która wystąpiła podczas konkursu Eurowizji w 2015 roku. Zobacz:  Tak Kuszyńska zaśpiewała w finale Eurowizji 2015. Nie zabrakło wzruszeń [WIDEO] Monika Kuszyńska trzyma kciuki za Kasię Moś Monika Kuszyńska zaledwie trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Młoda mama wróciła już do pracy do porodzie, jednak do tej pory nie pokazywała swoim fanom swoich zdjęć z koncertów. Teraz na swoim profilu na Facebooku pokazała, jak prezentuje się po porodzie. Monika Kuszyńska nagrała krótki film z apelem do fanów. Co powiedziała o Kasi Moś? Kasiu z całego serca życzę ci powodzenia w Kijowie. Czeka cię super wyzwanie, ale jesteś świetna więc na pewno sobie poradzisz. Trzymamy mocno kciuki wraz z całą Polską. Państwa na całym świecie, całą Polonię zachęcam do głosowania na Kasię Moś, naszą reprezentantkę w Kijowie. Powodzenia! Buziaki- powiedziała Monika Kuszyńska. My również mocno trzymamy kciuki za Kasię Moś i przyłączamy się do apelu Moniki Kuszyńskiej. Zobaczcie nagranie z udziałem młodej mamy! Zobacz także:  Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka” Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś.     Już dziś Kasia Moś będzie walczyć o udział w finale Eurowizji.

Monika Kuszyńska o Eurowizji
ONS
Newsy
Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem
Opowiedziała o tym w tabloidzie

Kilka tygodni temu władze TVP poinformowały o tym, że podczas tegorocznej Eurowizji naszą reprezentantką będzie Monika Kuszyńska . Wybór piosenkarki wywołał spore zamieszanie, ponieważ wcześniej w mediach pojawiały się głosy o tym, że w Wiedniu prawdopodobnie zobaczymy Dodę. Kuszyńska musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Jej przeciwnicy zarzucali jej, że ktoś na wózku inwalidzkim nie pasuje do show jakim jest Eurowizja. Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków Artystka w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Okazuje się również, że wiele lat temu razem z zespołem Varius Manx próbowała już wystąpić na Eurowizji. Niestety w 2003 roku gwiazda odpadła już na etapie eliminacji w kraju. Byłam rozczarowana, bo bardzo chcieliśmy pojechać na Eurowizję. Narzuciliśmy sobie dużą presję.  Dziś jestem w innym miejscu. Cieszę się tym, co mi życie niesie, ale nie tracę energii na niepotrzebny stres. Trzymamy kciuki za Monikę! Zobacz: Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję. Tak zaprezentuje się całej Europie   Monika Kuszyńska świętuje z gwiazdami:

Monika Kuszyńska na Eurowizji 2015
Newsy
Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Przypominamy jej występ na Eurowizji 2015
Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Przypominamy jej występ na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Z tej okazji przypominamy jej najważniejszy występ w całej karierze - ten z Eurowizji 2015 roku! Pamiętacie, jak artystka poradziła sobie na wielkiej scenie w Wiedniu? Urodziny Moniki Kuszyńskiej Monika Kuszyńska urodziła się 14 stycznia 1980 roku w Łodzi. Karierę rozpoczęła ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit. W 2000 roku została wokalistką Varius Manx, a już w 2001 roku ukazał się album "Eta" z przebojem "Maj". W lipcu 2002 roku wokalistka z zespołem zdobyła pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn za utwór „Moje Eldorado”. Wielką karierę przerwał dramatyczny wypadek samochodowy w maju 2006 roku. Od tamtego czasu Monika Kuszyńska porusza się na wózku inwalidzkim. W 2015 roku ukazała się książka na ten temat - "Drugie życie".    Pamiętacie jej występ na Eurowizji? Zobaczcie, jak wtedy zauroczyła całą Europę! Moniko - wszystkiego najlepszego!   Zobacz także:  Polska jednak na Eurowizji! Znamy już 3 polskich kandydatów, którzy walczą o udział. ZASKOCZENIE   Monika Kuszyńska na Eurowizji Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Monika Kuszyńska świętuje 14 stycznia urodziny!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner