Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Monika Kuszyńska przygotowuje się do Eurowizji
ONS
Newsy

Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją

Do konkursu pozostał miesiąc

Wybór Moniki Kuszyńskiej na konkurs Eurowizji wzbudził wiele emocji. Okazuje się jednak, że artystka swoich sił próbowała już wcześniej, kiedy była wokalistką zespołu Varius Manx. Opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. Zobacz: Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem

Teraz, kiedy już się udało Kuszyńska chce dać z siebie wszystko. Ambitna piosenkarka nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i prężnie działa. Artystka pracowała nawet w święta, a wielkanocny poniedziałek spędziła w Wiedniu, gdzie nagrywała drugą część swojej eurowizyjnej pocztówki. To jednak nie koniec podróży po Europie.

Monika Kuszyńska jedzie do Rygi, gdzie 10 kwietnia wystąpi na „Eurovision Pre-Party, Riga 2015″. Impreza będzie poświęcona promocji tegorocznego konkursu jak i 60-leciu. Wśród gości znajdą się tegoroczni reprezentanci, a także laureci z poprzednich lat.

Kibicujecie Monice?

Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!
 
 

Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szanse Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015
ONS
Newsy
Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska bez szans na wygraną. Bukmacherzy mają trzech faworytów
Czy ta piosenka wygra konkurs? Posłuchajcie

Konkurs Eurowizji to ogromna szansa dla Moniki Kuszyńskiej , aby powrócić na muzyczną scenę. Artystka chce wypaść jak najlepiej, dlatego już prężnie działa także poza granicami kraju. Zobacz:  Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją Niestety, jak podaje JastrzabPost.pl, jej dobra passa nie potrwa za długo, ponieważ rankingi bukmacherskie nie stawiają jej piosenki w najlepszym świetle. Eksperci od Eurowizji nie pozostawiają złudzeń, że Polka nie ma szans na wygraną. Kuszyńska plasuje się na 34-37 miejscu, a to oznacza, że może nawet nie trafić do ścisłego finału.  Jeśli jednak „In The Name Of Love” wygrałoby konkurs to osoby, które zainwestowały 1 złoty w głosowaniu na Kuszyńską, dostałby aż sto razy więcej. Największe szanse na zwycięstwo ma Szwecja i Mans Zelmerlow z piosenką "Hero" (za postawioną złotówkę dostaniecie tylko 2,50 zł.), a piosenki z tego kraju niemal co roku uważane są za faworytów. W czołówce plasują się także utwory z Włoch i Estonii . Kibicujecie Monice? Zobacz:  Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem Faworyt bukmacherów:   Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

Monika Kuszyńska o Eurowizji
ONS
Newsy
Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem
Opowiedziała o tym w tabloidzie

Kilka tygodni temu władze TVP poinformowały o tym, że podczas tegorocznej Eurowizji naszą reprezentantką będzie Monika Kuszyńska . Wybór piosenkarki wywołał spore zamieszanie, ponieważ wcześniej w mediach pojawiały się głosy o tym, że w Wiedniu prawdopodobnie zobaczymy Dodę. Kuszyńska musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Jej przeciwnicy zarzucali jej, że ktoś na wózku inwalidzkim nie pasuje do show jakim jest Eurowizja. Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków Artystka w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Okazuje się również, że wiele lat temu razem z zespołem Varius Manx próbowała już wystąpić na Eurowizji. Niestety w 2003 roku gwiazda odpadła już na etapie eliminacji w kraju. Byłam rozczarowana, bo bardzo chcieliśmy pojechać na Eurowizję. Narzuciliśmy sobie dużą presję.  Dziś jestem w innym miejscu. Cieszę się tym, co mi życie niesie, ale nie tracę energii na niepotrzebny stres. Trzymamy kciuki za Monikę! Zobacz: Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję. Tak zaprezentuje się całej Europie   Monika Kuszyńska świętuje z gwiazdami:

Katarzyna Moś
ONS
Newsy
Kasia Moś w sobotę wystąpi na Ukrainie podczas finału preselekcji!
Kasia Moś w sobotę wystąpi na Ukrainie podczas finału preselekcji!

Kasia Moś już intensywnie promuje swoją piosenkę na Eurowizję 2017 w Kijowie -  „Flashlight”. Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, Kasia będzie w sobotę 24 lutego gościem finału preselekcji na Ukrainie. Co ciekawe, artystka znów będzie oceniana, wysłucha opinii ukraińskich jurorów i spotka się ze zwyciężczynią Eurowizji 2016 Jamalą  i reprezentantką Francji 2017 –  Almą , która także będzie gościem na Ukrainę.  Koncert będzie transmitowany w ukraińskiej telewizji.   Zobacz:  Wygrała polską Eurowizję, pozowała w Playboyu, zachwyciła amerykańską gwiazdę. Wszystko co trzeba wiedzieć o Kasi Moś   Kasia Moś wystąpi na Ukrainie!   Czemu służą takie występy przed Eurowizją?  Artyści w ten sposób promują swój utwór za granicą. Najwięcej będzie działo się w kwietniu, kiedy to uczestnicy zaczną koncertować na imprezach w Amsterdamie, Londynie, Rydze, Izraelu czy w Moskwie. Czy Kasia Moś pojawi się na którejś z nich? W poprzednich latach   Donatan i Cleo  wystąpili m.in. w Rydze,  Monika Kuszyńska  odwiedziła Amsterdam, a  Michał Szpak  był Tel Awiwie.   Zobacz:  Jak Kasia Moś przygotowuje się do Eurowizji? Czy ma już plan jak wygrać w Kijowie?   Kasia Moś na pewno ma już cały plan swoich działań promocyjnych. Trzymamy za nią kciuki!    Zobacz także:  "Poziom uczestników był tragiczny. Jestem załamana" Maria Sadowska o preselekcjach do Eurowizji   Kasia Moś próbowała trzy razy wygrać polskie preselekcje na konkurs Eurowizji, w tym roku się udało.   Moś wystąpi teraz na koncercie na Ukrainie.   Francuska propozycja na Eurowizję - posłuchaj.   Kasia Moś i „Flashlight”.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner