Dominik z TOp Model i Michał Piróg
Instagram
TYLKO U NAS

Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela?

Na kilka godzin przed aferą Michał Piróg zachwycał się Dominicem z Top Model!

Tuż przed wielkim finałem „Top Model” 9 w sieci wybuchła afera dotycząca jednego z finalistów. Chodzi o Dominica D'Angelica. Według medialnych doniesień mężczyzna miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za kontakty seksualne z nieletnią. Produkcja programu nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie, a ostatnio w sieci Michał Piróg umieścił zdjęcie z Dominikiem swoim Instagramie. Prezenter zachęca do głosowania na Dominica, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza! Niektórzy są oburzeni, że w telewizji promuje się osoby skazane za przestępstwa, a inni bronią modela i przytaczają mocne argumenty! Mamy komentarz Michała Piróga.

Z "Top Model" do "Love Island": Michał Piróg szczerze o Magdzie Karwackiej: "Miłości tam na pewno nie szuka"

Michał Piróg wspiera Dominica z "Top Model"!

Według informacji, które obiegły dziś wszystkie media, Dominic D'Angelica w 2011 roku został skazany za kontakty seksualne z nieletnią poniżej 16. roku życia. Sąd skazał 22-letniego wtedy modela na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Mężczyzna miał przyznać się do winy, bo nie było go stać na pomoc prawną. Wieści te pochodzą z ujawnionych dokumentów, dostępnych na oficjalnej stronie kalifornijskiego hrabstwa Amador - do tej pory sam zainteresowany ich nie skomentował.

Jak informuje Pudelek jedna z amerykańskich fundacji działająca na rzecz ofiar przestępstw Operation Care Amador County miała informować o fakcie produkcje popularnych programów w których występuje Dominic, że w USA jest on uznawany za przestępcę seksualnego.

Nie wiadomo jednak, czy produkcja "Top Model" wiedziała o przeszłości jednego z uczestników 9. edycji. W sieci pojawia się mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem modela, a on sam zablokował możliwość komentowania na swoim instagramowym koncie.

Z kolei Michał Piróg na kilka godzin przed aferą zdecydował się opublikować na swoim Instagramie post z Dominikiem, w którym zachęca do głosowania na niego. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy:

ponoć produkcja wiedziała od dawna. Wstyd promować takich ludzi.

obrzydliwe, promować skazanego przestępcę seksualnego

Aha .. czyli bronimy praw kobiet, bo trzeba być na fali i jednocześnie kibicujemy człowiekowi, który dopuścił się gwałtu na 15-latce? Szoł-biz to dno.

Niektórzy Internauci są jednak znacznie ostrożniejsi w wydawaniu wyroków i piszą wprost, że Dominico D'Angelica nie został skazany za gwałt, a pojęcie "sexual offender" jest w USA nazwą ogólną na wiele czynów zabronionych. 

przecież na pewno post został napisany przed wypłynięciem informacji.

A po co sobie dopowiadasz ,że zgwałcił? Miał kontakt seksualny ,nikogo do niczego nie zmuszał, dziewczyna była przed 16 ,a on 22 nie został zakazany za gwałt tylko kontakt seksualny

sexual offender w Stanach jest nazwą ogólną dla wielu znamion czynu zabronionego napaści sexualnej, gwałtu, molestowania oraz sexu z nieletnia nieważne czy za jej zgodą 😊 tak tylko mówię 😊

ta nieletnia jednak musiała wyrazić zgodę skoro w akcie oskarżenia nie znalazł się „gwałt”:) 

AKTUALIZACJA! 

Michał Piróg poproszony o komentarz na temat sprawy Dominica napisał, że nie wiedział wcześniej o przeszłości modela, ale prosi, aby wstrzymać się z krytycznymi komentarzami i hejtem, jaki popłynął w stronę mężczyzny:

Nie wiedziałem o tej historii z przeszłości Dominica nic. Oceniam człowieka za to jakim jest i jakiego miałem szansę poznać. Przed wydaniem werdyktu ze strony opinii publicznej, prasy i pozostałych mediów namawiał bym do racjonalnego i chłodnego podejścia do tematu. Oskarżyć jest łatwo. Następnie dać szansę do obrony. Jeśli nie ponosimy winy i nie stoi za nami sztab prawników i wpływowych znajomych zostajemy zazwyczaj na wolności. 

Prezenter na swoim InstaStories wrzucił wymowną grafikę:

Plotka jest radiem diabła, więc nie bądź jego dj-em (w wolnym tłumaczeniu)

Michał Piróg o Dominicu z Top Model

Dominico D'Angelica przez aferę z przeszłości został usunięty z finału "Top Model"! 

Zobacz także: Znamy finałowy skład "Top Model 9"! Wybrano aż czterech finalistów! 

Michał Piróg staje w obronie praw kobiet, walczy przeciw homofobii i mówi o tolerancji. Teraz zdjęcie z finalistą "Top Model", który w USA miał być oskarżony o przestępstwo seksualne szokuje niektórych Internautów.

michał piróg, joanna krupa top model
eastnews

 

Najnowszy post Michała Piróga również odnosi się do afery z Dominikiem:

 

 

 

Dominic D'Angelica, finalista Top Model
Instagram
Newsy
Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają?
Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają?

Nie milkną echa głośnej sprawy byłego już finalisty programu "Top Model" .  Dominic D’Angelica  został usunięty z programu po tym, jak wyszło na jaw, że w przeszłości dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym. Gdy tylko informacja ujrzała światło dzienne, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Jedni bronią Dominica, inni zastanawiają się, jak to możliwe, że osoba z kryminalną przeszłością doszła do finału popularnego show. Zobaczcie, które gwiazdy bronią Dominica, a które potępiają! Zobacz także:  Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki! Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają? W atmosferze skandalu na dzień przed finałem "Top Model", z show został wykluczony Dominic D'Angelica. We wtorek 24. listopada media obiegła informacja na temat kryminalnej przeszłości mężczyzny. Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Ta wiadomość zszokowała nie tylko fanów show, ale też gwiazdy i byłych uczestników programu. W sieci pojawiły się komentarze, w których jedni bronią, a drudzy potępiają byłego finalistę "Top Model".  Wśród osób, które stanęły w obronie Dominica, jest Michał Piróg.  Raz podłożony ogień wywołuje pożar a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny. Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez...

Dominico i Dawid Woliński
Instagram
Newsy
Dawid Woliński broni Dominica z "Top Model"?! "Zniszczyć człowieka, jakie to proste!"
Dawid Woliński opublikował wymowny wpis. Czy znany juror "Top Model" broni Dominica? Internauci nie mają wątpliwości.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam wiele emocji. Dominic D’Angelica został usunięty z finału programu „Top Model” po tym, jak na jaw wyszły informacje o jego niechlubnej przeszłości. Aspirujący model w 2011 roku, w wieku 22 lat, miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za kontakty seksualne z osobą nieletnią poniżej 16 roku życia. Głos w sprawie zabrał już TVN, Michał Piróg czy Stefen - brat Dominica. Wiele wskazuje na to, że na swój własny sposób opinie postanowił wyrazić również jeden z jurorów „Top Mode”, znany projektant Dawid Woliński. Zobacz także:   Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela? Dawid Woliński broni Dominica z „Top Model”? „Zniszczyć człowieka, jakie to proste!” Uśmiechnięty i zawsze pełen pozytywnej energii Dominic D’Angelica był jednym z ulubieńców jurorów „Top Model”, którzy zawsze chwalili go za jego uśmiech i podejście do pracy. Teraz jednak, kiedy niechlubna, skandaliczna przeszłość mężczyzny ujrzała światło dzienne, stacja TVN podjęła bezwzględną decyzję w sprawie uczestnika. Kilka godzin później na profilu Dawida Wolińskiego na Instagramie pojawiło się wymowna relacja. Czy projektant w swoich nawiązywał do Dominica? Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - czytamy na opublikowanej relacji.  Obserwatorzy Dawida Wolińskiego nie mieli żadnych wątpliwości. Pod najnowszym postem jurora natychmiast pojawił się komentarz oburzonej internautki: Do czego odnosi się pana najnowsze story? Zniszczyć człowieka? Rzeczywiście niektórym z wielka łatwością przychodzi niszczenie psychiki młodych dziewcząt. Odniosłam wrażenie ze broni pan osoby skazanej za przestępstwa seksualne… Dawid...

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe
Newsy
Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"
Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"

Tuż przed finałowym odcinkiem 9. edycji "Top Model" , media obiegła szokująca informacja na temat przeszłości jednego z uczestników programu - Dominica D’Angelica. Według tych doniesień, Dominic miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym. Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. W sieci dosłownie zawrzało, a wielu fanów programu po ujawnieniu tej informacji domagało się usunięcia Dominica z finału "Top Model". Stacja TVN we wtorek 24. listopada, czyli na dzień przed wielkim finałem wydała oświadczenie w tej sprawie, z którego dowiedzieliśmy się, że w obliczu tych wszystkich doniesień, Dominica faktycznie nie zobaczymy już w programie. W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery Dominic postanowił przerwać milczenie i odniósł się do całej sprawy. Jak wygląda to z jego perspektywy? Zobaczcie jego oświadczenie. Zobacz także:  Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie! Top model: Dominic D’Angelica wydał oświadczenie Dominic D'Angelica odniósł się do medialnych doniesień na temat jego przeszłości. Model w oświadczeniu...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner