Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego
Newsy

Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii

Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii

Juror„Tańca z gwiazdami” rozpoczyna nowe życie! Michał Malitowski ożenił się z Yuliyą Philips. Dlaczego w Australii? Gdy w październiku, w wywiadzie dla „Flesza”, Michał Malitowski mówił, że jest zakochany, nikt nie przypuszczał, że już planuje małżeństwo. A jednak! 6 stycznia wziął ślub z Yuliyą Phillips, instruktorką tańca, która w ubiegłym roku wspierała go w chorobie, walce z depresją. Ponieważ Yuliya jest Australijką, uroczystość odbyła się w Australii, w miejscowości Gracetown.  Co ciekawe, Yuliya Philips zmieniła już  nazwisko na Malitowski.

Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna – opowiada „Fleszowi” juror „Tańca z gwiazdami”.

Świadkami były siostry państwa młodych, które zadbały o wzruszającą oprawę. Siostra Julii, która jest muzyczką i pracuje jako autorka tekstów w wytwórni w Los Angeles, zaśpiewała ulubione piosenki Michała i Yuliy.

Zaś moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej – opowiada Michał.

Podczas wesela wszyscy śpiewali „Pod papugami” i tańczyli „Zakręconą” Reni Jusis, która jest ulubioną wokalistką Michała. 

 Ale i tak powtórzymy tę uroczystość w Polsce. Obiecałem to moim rodzicom", mówi Michał.

Gratulacje!

Yuliya Phillips, żona Michała Malitowskiego
Instagram

Para zamierza wziąć jeszcze jeden ślub, tym razem w Polsce.

Michał Malitowski wziął ślub
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Malitowski i Iwona Pavlović w TZG
East News
Newsy
Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?! Zobacz, co zdradziła Iwona Pavlović!
Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?! Zobacz, co zdradziła Iwona Pavlović!

Co się dzieje z Michałem Malitowskim ? Znany tancerz nie pojawił się już w d wóch odcinkach show " Taniec z gwiazdami ", w którym jest jurorem. Dlaczego? Michał doznał poważnej kontuzji i na razie nie może brać udziału w nagraniach show. Do zdarzenia doszło tuż przed startem 9. edycji programu, dlatego stacja Polsat nie zdążyła znaleźć dla niego zastępstwa.  Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - napisał w oświadczeniu Michał Malitowski. Miejsce Michała wciąż jest puste . Nie wiadomo, czy stacja Polsat liczy na powrót tancerza, a może nie może znaleźć dla niego odpowiedniego zastępstwa? Zobaczcie, co w rozmowie z Party.pl powiedziała Iwona Pavlović! Michał Malitowski doznał kontuzji i nie pojawia się w "Tańcu z gwiazdami" Zobacz także:   Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

Michał Malitowski w finale Tańca z gwiazdami
East News
Newsy
Przeżył załamanie, wrócił i… jest zakochany! Michał Malitowski w szczerej rozmowie z magazynem „Flesz”
Przeżył załamanie, wrócił i… jest zakochany! Michał Malitowski w szczerej rozmowie z magazynem „Flesz”

Kiedy ocenia uczestników „Tańca z gwiazdami”, wydaje się pewnym siebie profesjonalistą. Jest surowy, nie owija w bawełnę, ale jednocześnie żartuje i robi wrażenie błyskotliwymi puentami. Trudno uwierzyć, że Michał Malitowski (39), wybitny tancerz i sędzia, walczy z depresją. To z jej powodu nie zasiadł w jury poprzedniej, dziewiątej edycji „Tańca z gwiazdami” . Potem ogłosił, że rozstał się ze swoją partnerką Joanną Leunis. Takie doświadczenia mogą powalić najtwardszego.  Jak ostatni rok zmienił Michała? Czy juror wychodzi na prostą? Byłam przygotowana na trudną rozmowę, ale jej przebieg kompletnie mnie zaskoczył… Całość wywiadu z Michałem Malitowskim poniżej. Zobacz także:   Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. Jego wyznanie jest wstrząsające

Michał Malitowski i Yulija Phillips wzięli ślub
Instagram
Newsy
Michał Malitowski i jego żona świętują miesiąc miodowy w... Australii! Zobaczcie zdjęcia
Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie.

Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie, a przy okazji żona jurora "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się pięknymi obrączkami. Wiadomość o ślubie Michała Malitowskiego i jego nowej partnerki zaskoczyła wszystkich. Zaledwie wczoraj okazało się,  że Michał Malitowski i Yuliya Phillips są małżeństwem. Piękna i romantyczna uroczystość odbyła się dokładnie 6 stycznia i wzięli w niej udział jedynie najbliżsi pary. Panna młoda zachwyciła swoim wyglądem w dopasowanej, koronkowej białej sukni a pan młody zadał szyku w klasycznym garniturze. Teraz zakochani rozpoczęli miesiąc miodowy! Gdzie para wybrała się na miesiąc miodowy? Michał Malitowski podczas relacji na InstaStories udostępnił nagrania i zdjęcia, które opublikowała w sieci jego żona. Yuliya Phillips pokazała, jak razem spędzają miesiąc miodowy. Okazuje się, że para wypoczywa w Australii (pochłoniętej dramatycznymi pożarami), gdzie wcześniej odbył się ich ślub.  (...) W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje- w rozmowie z portalem pudelek.pl zdradziła agentka Michała Malitowskiego.  Świeżo upieczona żona Michała Malitowskiego za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się również pięknymi obrączkami ślubnymi. Na krótkim nagraniu widać, że juror "Tańca z Gwiazdami" nosi klasyczną złotą obrączkę, a Yuliya Phillips piękną obrączkę wysadzaną kamieniami.  Zobaczcie, jak zakochani spędzają miesiąc miodowy! Podobają się Wam obrączki pary? Zobacz także:  Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia! Żona...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner