Meghan Markle w czarnym kapeluszu
East News

Meghan Markle nie spędzi świąt z rodziną królewską?! Co się stało?

Meghan Markle w czarnym kapeluszu
East News

Meghan Markle nie będzie spędzać świąt Bożego Narodzenia z Elżbietą II? Według ustaleń zagranicznych mediów, księżna razem ze swoim mężem, księciem Harrym spędzi okres świąteczny w Stanach Zjednoczonych! Podobno do podjęcia tej decyzji zainspirowała ją księżna Kate. Dlaczego? 

Święta Meghan Markle bez Elżbiety II?

W tym roku przy świątecznym stole obok Elżbiety II nie usiądą Meghan i Harry. Książęca para zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych, aby spędzić święta razem z mamą księżnej, Doran Ragland. Jak się okazało, Meghan wzięła przykład z księżnej Kate, która w 2012 roku także spędziła Boże Narodzenie ze swoją rodziną. Wtedy także towarzyszył jej małżonek, książę William.

Meghan i Harry wyjadą do Los Angeles razem ze swoim synkiem Archiem. Książęca para nie pojawi się zatem na wystawnym przyjęciu bożonarodzeniowym! Na szczęście w okresie świątecznym królowej Elżbiety II nie zostawią księżna Kate i książę William. Według ekspertki ds. rodziny królewskiej Kate Nicholl, zarówno Middleton jak i jej mąż bardzo cenią sobie czas spędzony z rodziną królewską, dlatego też pojawią się w rezydencji królewskiej w Sandringham.

Zobacz także: Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku!? To nie będzie jedyne royal baby!

Królowa Elżbieta II bardzo ceni czas spędzony ze swoimi dziećmi i wnukami. W tym roku jednak rodzina królewska nie będzie świętować w komplecie.

Jak myślicie, dlaczego księżna Meghan nie zdecydowała się być na bożonarodzeniowym przyjęciu u monarchini? 

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13