East News
1/4
East News

 

Choć początkowo wydawało się, że królowa Elżbieta nigdy nie zaakceptuje żony swojego młodszego wnuka, stało się całkiem inaczej. Podobno babcia Harry'ego wręcz ubóstwia Meghan Markle! Jeszcze niedawno pisaliśmy, że królowa wspiera ją w ciężkich chwilach. Przypomnijmy, że rodzina Meghan Markle wciąż atakuje ją w mediach i opowiada o niej niestworzone rzeczy. Jak twierdzi zagraniczna prasa, w tej sytuacji księżna Sussex może liczyć na dobre słowo od królowej

 

Zobacz także: Co jada Elżbieta II? Znamy tajemnice królewskiego jadłospisu! 

 

Meghan Markle niedawno pojawiła się wraz ze swoim mężem na spotkaniu z chorymi dzieciakami na gali WellChild Awards. Na tę okazję księżna Sussex wybrała czarny, elegancki garnitur. Do niego dobrała delikatne dodatki w tym wyjątkowe kolczyki, które podarowała jej właśnie królowa Elżbieta! Jak wyglądają i ile są warte? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Meghan zostanie MAMĄ? To zdarzenie zmieniło w jej życiu wszystko!

2/4
East News

 

Meghan Markle do eleganckiego garnituru od Altuzarra dobrała imponujące, diamentowe kolczyki. Ta ozdoba jest bardzo dobrze znana fanom jej stylu. Meghan Markle dostała je bowiem od królowej. Po raz pierwszy księżna Sussex założyła te kolczyki podczas pierwszego oficjalnego wyjścia u boku Elżbiety.

3/4
East News

 

To musiał być bardzo kosztowny prezent!

4/4
East News

 

Jak oceniacie całą stylizację Meghan Markle? Jesteście na tak czy na nie?