Meghan Markle
East News

Meghan Markle już planuje drugie dziecko? Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo?

Meghan Markle
East News

Księżna Meghan 6 maja urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Archiego Harrisona. Chłopiec ma dopiero niespełna trzy tygodnie, a brytyjskie tabloidy już sugerują, że księżna Sussex niedługo może poinformować o kolejnej ciąży. W końcu Meghan ma już 37 lat, dlatego pojawiają się spekulacje, że nie będzie zwlekała z kolejnym dzieckiem. Czy te podejrzenia się sprawdzą? Jakie są na to szanse? 

Czy Meghan już planuje kolejne dziecko?

Meghan i Harry wielokrotnie wspominali, że marzą o dużej rodzinie. Co więcej, wiek księżnej wskazuje na to, że nie będzie długo czekała z decyzją o kolejnym królewskim potomku. Jak obstawiają bukmacherzy w Wielkiej Brytanii Meghan jeszcze w 2019 roku będzie znów w ciąży! Brat lub siostra Archiego mieliby się urodzić w 2020 roku, najpóźniej w 2021.

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem - donosi „Daily Mail”.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu Kate i William też szybko poinformowali o kolejnej ciąży i na świat przyszła księżniczka Charlotte. Meghan z pewnością też chciałaby mieć córeczkę, dlatego brytyjskie media są pewne, że Archie nie będzie jedynym dzieckiem Meghan i Harry'ego. 

Też tak sądzicie?

Zobacz takżePrzyjaciółka szczerze o Meghan Markle: "Będzie surową matką". Archiego czeka ciężki los?

 

Megha  Markle znów chce być mamą?

Meghan Markle śmieje się z żartu księcia Karola
East News

Meghan już niedługo poinformuje o kolejnej ciąży?

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51