księżna Kate, Meghan Markle
East News/Instagram

Od teraz będą nierozłączne! Meghan Markle i Kate Middleton będą narażone na pierwsze konflikty. Dlaczego?

księżna Kate, Meghan Markle
East News/Instagram

Meghan Markle i książę Harry po ślubie mieli przenieść się do Nottingham Cottage w Kensington Palace. Jednak okazało się, że nie będzie to możliwe, ponieważ pałac jest w remoncie. Książęca para nadal mieszka w apartamencie Harry'ego. Jeszcze nie wiadomo, kiedy przeprowadzka dojdzie do skutku.
 

Jak widać, księżna Sussex wcale nie naciska na przeniesienie do pałacu w Kensington. Powodem może być bliskie sąsiedztwo Kate i Williama. To oni mieszkają obok remontowanego domu, w którym mają wkrótce zamieszkać Meghan i Harry.

 

Zobacz: Księżna Kate zmiażdżona przez znaną aktorkę. Takiej krytyki nikt się nie spodziewał! Poszło o jej wygląd po porodzie!

 

Kosztowny remont...

Remont 21-pokojowego pałacu ma kosztować blisko 2 miliony dolarów. Jeśli prace niebawem dobiegną końca, jeszcze w tym roku Meghan i Kate będą sąsiadkami. Może się okazać, że to właśnie wtedy pałac będzie musiał tuszować pierwsze konflikty!

 

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Meghan Markle i księżna Kate

East News

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05