East News
Taki ziąb, a ona...
1/4
East News

 

Meghan Markle mimo ciąży nie zwalnia tempa. Księżna Sussex wciąż jest aktywna i nie stroni od spotkań z fanami. Ostatnio pochłonęła ją bez reszty działalność charytatywna. Meghan Markle została patronką trzech nowych fundacji, w tym tej, która pomaga zwierzętom. Nie jest tajemnicą, że żona księcia Harry'ego bardzo kocha psy. Dlatego podczas jej wizyty w The Mayhew Animal Home Meghan Markle nie mogła oderwać rąk od słodkich czworonogów. 

Księżna Sussex na tę okazję wybrała zaskakująco tanią sukienkę. Jednak naszą uwagę zwróciło coś innego... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Trzecia osoba REZYGNUJE z pracy u boku Meghan Markle! Powód? Zaskakujący!

2/4
East News

 

Meghan Markle tym razem postawiła na kolor beżowy. Dopasowana sukienka podkreśliła jej ciążowe krągłości. Co ciekawe, ta kreacja pochodzi z... sieciówki! Meghan Markle kupiła ją w H&M za jedyne 120 zł! Nieco droższy był płaszcz od Armaniego wart prawie 10 tysięcy zł. Naszą uwagę zwróciły jednak stopy księżnej. Czy wy też to widzicie?!

 

Zobacz także: Meghan Markle zaliczyła rażącą wpadkę! Gdy księżna wysiadła z samochodu...

3/4
East News
Meghan Markle zrezygnowała z rajstop! Księżna Sussex pojawiła się w Londynie z gołymi nogami. Czy jest to zgodne z protokołem? I co najważniejsze: czy nie zagraża to jej zdrowiu? Jak uważacie?
4/4
Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Ciekawe, co na ten wybryk Meghan Markle powie królowa...

Więcej na temat Meghan Markle