Góral z Top Model szuka pracy
Facebook

Zdecydowanie najgłośniejszą postacią czwartej edycji Top Model jest Mateusz Maga. Chłopak o androgynicznej urodzie wzbudza mnóstwo emocji, a jego eliminacja z programu była szeroko komentowana w sieci. Faworytem kobiecej części publiczności show jest natomiast Mateusz Jarzębiak "Góral", który w programie zajdzie naprawdę daleko. Przypomnijmy: Do Lizbony poleciała piątka finalistów Top Model. Wiemy, kto nie dostał się na pokaz

Wszystko jednak wskazuje na to, że popularny Góral udział w show potraktował jako jednorazową przygodę i raczej nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem. Mateusz zamieścił bowiem na Facebooku ogłoszenie, w którym szuka pracy w Warszawie, gdzie przeprowadził się kilka tygodni temu. Jarzębiak przyznaje, że jest otwarty na nowe wyzwania i dysponuje doświadczeniem m.in. jako kierowca, kelner czy przedstawiciel handlowy.
 

Szukam pracy, brak statusu studenta, doświadczenie jako kierowca, pracownik stacji paliw, kelner, przedstawiciel handlowy. Nowe wyzwania bez problemu - czytamy w ogłoszeniu modela.


Porzucił marzenia o karierze w modelingu czy jest po prostu odpowiedzialny?

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Góral i inni uczestnicy podczas Fashion Week w Lizbonie:

Więcej na temat Mateusz Jarzębiak Góral