Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki
Newsy

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Za nami koniec roku szkolnego, a więc Facebook i Instagram zalała fala zdjęć świadectw uczniów, najczęściej z czerwonym paskiem. Swoimi pociechami chwalą się także gwiazdy - wśród nich Martyna Wojciechowska i Borys Szyc. Czy słusznie? W sieci rozpętała się mocna dyskusja!

Jak brzmią prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd? W wielu przypadkach możecie się zdziwić!

Martyna Wojciechowska i Borys Szyc pokazali świadectwa z czerwonym paskiem swoich córek

Kwestia pokazywania świadectw swoich dzieci budzi ogromne kontrowersje. Jedni uważają, że uczniów należy chwalić za dobre wyniki w szkole i tym sposobem motywować do dalszej pracy. Inni twierdzą, że to targowisko próżności, które bardzo źle wpływa na uczniów "bez paska", stawianych jako "słabszych". Zarówno na Martynę, jak i Borysa spadła fala krytyki! 

Te zdjęcia tych świadectw z czerwonymi paskami to jakaś masakra🤦🏼‍♀️czy my nie możemy gratulować naszym dzieciom nie używając takich tanich chwytów. Co to kogo obchodzi z jakim wynikiem zdała Marysia do następnej klasy? - napisał jedna z internautów pod postem Wojciechowskiej z czerwonym paskiem  córki Marysi.

Inny dodaje:

Czy pasek ma aż takie znaczenie? Rodzic każdego dziecka powinien być dumny niezależnie czy jest ten pasek na świadectwie czy go nie ma, tak naprawdę to ten pasek nie ma żadnego znaczenia. Dziwią mnie rodzice, którzy tak się tym chwalą w mediach społecznościowych. Ważne aby dziecko miało pasje, zainteresowania i było wychowywane na dobrego, tolerancyjnego człowieka

Kolejna internauta pisze:

Fajniejsze zdjęcie byłoby bez tego świadectwa

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki

Wśród osób, którym nie podoba się chwalenie świadectwami z czerwonym paskiem jest m.in. Karolina Korwin Piotrowska, która dodała bardzo ostry wpis:

Boże, jak to dobrze, ze do szkoły chodziłam w czasach, kiedy nie trzeba było się chwalić świadectwami dzieci i samymi dziećmi na feju. Jeden wielki cyrk, jeden wielki targ próżności i pokazywactwa. Kolejny wyścig, kolejna konkurencja i konkurs piękności nie dla siebie, ale by pokazać się innym, żeby innych z zazdrości szlag trafił. I po co? Wielkie miałam szczęście. Bardzo współczuję potencjalnym przyszłym klientom kozetek u psychoanalityków i szpitali psychiatrycznych, całodobowych aptek i sklepów z alkoholem, ewentualnie klientów więzień, poprawczaków, którzy dzisiaj podbijają, bądź nie , nadwątlone ego ich biednych i oszalałych rodziców. I nie, nie miałam od 4 klasy świadectwa z paskiem, bo usłyszałam od rodziców, ze to nienormalne, by być dobrym we wszystkim, z takich idealnych kujonów według mego ojca, wyrastali krwiożerczy psychopaci mordujący staruszki. Generalnie mordercy. Wtedy poznałam słowo psychopata. Odtąd ciepło myślę o staruszkach. Nie tylko tych mordowanych przez psycholi z czerwonym paskiem. Miałam dobre dzieciństwo. Przynajmniej je miałam. I byłam dobra „tylko” z polskiego i historii. No i lubiłam angielski. - napisała dziennikarka na Instagramie.

Wojciechowska i Szyc odpowiadają na krytykę!

Jak na taką krytykę zareagowali Martyna i Borys? Wojciechowska w komentarzach na Insatgramie odpisała wszystkim hejtującym:

Cieszę się z dobrego świadectwa Marysi, ale oceny nigdy nie były dla mnie najważniejsze. Bez czerwonego paska byłabym tak samo z Niej dumna❤️ To nie oceny świadczą o wartości naszych dzieci

Nieco dłuższy wpis zamieścił Borys Szyc, który przyznał, że jego córka Sonia po raz pierwszy ma pasek i dlatego jest z niej bardzo dumny.

@karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem... Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bilskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem...i tak! jestem z niej piekieknie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. (pis. oryginalna).

Borys dodał, że należy wspierać wszystkie dzieci, niezależnie od ich wyników w nauce:

Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliscie wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum...

A co Wy o tym sądzicie? Należy pokazywać świadectwa z czerwonym paskiem czy nie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii!

 

Świadectwo córki Borysa Szyca!

Borys Szyc pochwaliła się świadectwem córki

 

Pełen wpis Borysa i jego odpowiedź na krytykę!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze pare słów o paskach. Nie tych na TVP bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia😂 @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem... Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bilskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem...i tak! jestem z niej piekieknie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliscie wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum...ale teraz UWAGA : zabawa na koniec...ile Wam znajdzie odnalezienie teraz, w tej chwili, waszego świadectwa z 8 klasy??? Start! .......................................................no dobra dam więcej czasu...:))) całus ślę do wszystkich uczniów i nauczycieli! Daliście radę! Ależ oczywiście ze nagradzać i chwalić, a przede wszystkim mówić im o naszych uczuciach. Że jesteśmy dumni, ze kochamy i wspieramy. Ja mówiłem tez ,jak bardzo mnie zaskoczyła ,bo wiele pracy wykonała po cichu, bez mojego stania nad i pilnowania.Kocham Cię @soniawiktoriaa ❤

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

 

 

Martyna Wojciechowska na planie Kobieta na krańcu świata
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zobacz, co nam zdradziła!
Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zobacz, co nam zdradziła!

Martyna Wojciechowska od 22 lat jest gwiazdą telewizji. Zaczynała jako prowadząca programy motoryzacyjne, potem została prowadząca "Big Brothera", co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Obecnie prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", podróżuje po świecie i jest dyrektor programową Travel Channel. Jej pasją poza podróżami jest też jazda na motocyklu oraz wspinaczka górska. Wiele swoich pasji dzieli wraz z partnerem Przemkiem Kossakowskim i córką Marysią. Czy kiedyś Martyna Wojciechowska planuje ograniczyć ilość podróży, poświęcić się rodzinie i np. poprowadzić program śniadaniowy? Zobaczcie, co Martyna Wojciechowska powiedziała na ten temat! Zobacz także:   Przemek Kossakowski zdradził, jakie sms-y dostaje od Martyny Wojciechowskiej!

Gwiazdy na otwarciu showroomu Promemoria
ONS
Newsy
Woźniak- Starak, Ślotała, Kalczyńska i inne gwiazdy na otwarciu butiku. Na imprezie pojawili się także Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski!
Woźniak- Starak, Ślotała, Kalczyńska i inne gwiazdy na otwarciu butiku. Na imprezie pojawili się także Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski!

Dziś w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowego showroomu Promemoria. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd takich jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała czy Anna Kalczyńska. Na otwarciu pojawili się również Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski! Para bardzo rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach, ale jak widać teraz zrobili wyjątek i razem pozowali do zdjęć.  Zobaczcie nowe zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Kto jeszcze pojawił się na otwarciu showroomu? Odpowiedź w naszej galerii. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce
Newsy
Czułości Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego na randce!
Czułości Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego na randce!

Dawno niewidziani Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski dali przyłapać się na romantycznej randce! I choć chyba szybko zorientowali się, że śledzą ich paparazzi, nie stracili humoru i nie oszczędzali sobie czułości. Zobaczcie tylko te zdjęcia - tylko pozazdrościć!  Zobacz także:   Będą zaręczyny? Znamy najbliższe plany Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner