Kryzys w związku Marty Wierzbickiej
ONS

Związek Wierzbickiej przeżywa kryzys. To stąd te łzy!

Kryzys w związku Marty Wierzbickiej
ONS

Marta Wierzbicka dała się poznać jako wesoła, szalona dziewczyna, która nie boi się kontrowersyjnych wypowiedzi i wręcz słynie z tego, że podczas wywiadów zawsze coś "chlapnie". Ostatnio jednak podzieliła się z fanami swoim smutkiem i opublikowała zdjęcie, na którym płacze. Przypomnijmy: Wierzbicka ze smutkiem zaczęła tydzień. Zapłakana wyżaliła się fanom

Fani młodej aktorki trochę się zaniepokoili widokiem zasmuconej Marty, a kolejne zdjęcia umieszczane na Instagramie sugerowały, że gwiazda przechodzi teraz ciężkie chwile. Co się stało? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka "Na Wspólnej" poważnie pokłóciła się ze swoim chłopakiem, Maciejem Zawadzkim. Zdarzenie miało miejsce na afterparty po "Tańcu z Gwiazdami" w jednym z warszawskich klubów.
 

Na imprezie piątkowej po "TzG" tydzień temu pokłóciła się z chłopakiem, opuściła imprezę, zaś ten po jej wyjściu znalazł ukojenie nerwów w postaci pocałunków z poderwaną brunetką. Impreza była zakrapiana alkoholem, co jednak nie tłumaczy takiego zachowania, bo jest zaręczony z Martą, a w towarzystwie się mówi, że Maciej lubi skoczyć w bok - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl znajomy Wierzbickiej.


Niezależnie od tego, jakie są powody gorszego nastroju Marty Wierzbickiej, mamy nadzieję, że niedługo na jej twarzy zagości uśmiech!

Zobacz: Tak Wierzbicka i jej ogromne piersi promują bieliznę. Zobaczcie gorące zdjęcia

Wierzbicka z narzeczonym na wakacjach w Amsterdamie:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48