Marta Manowska skomentowała zachowanie Jana w "Rolnik szuka żony"
Instagram/mat. prasowe
"To jest prawda o nim"
1/4
Marta Manowska skomentowała zachowanie Jana w "Rolnik szuka żony"
Instagram/mat. prasowe

 

Marta Manowska skomentowała zachowanie Jana z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Kilka tygodni temu stacja TVP wyemitowała odcinek, w którym Jan złapał za pupę jedną ze swoich kandydatek. Wszystko wydarzyło się podczas prac w gospodarstwie rolnika. 

A mam Cię za dupkę potrzymać?mówił do niej rolnik.

Maria schodząc z drabiny prosiła Jana, żeby jej nie dotykał, ten jednak nie zamierzał jej słuchać i klepnął kobietę w pupę. Zachowanie rolnika oburzyło internautów, którzy w komentarzach na Facebooku pytali, dlaczego stacja TVP zgodziła się pokazać na antenie takie sceny. 

Teraz całą sprawę skomentowała Marta Manowska! Co powiedziałą o zachowaniu Jana? Odpowiedź w galerii!

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" promuje molestowanie kobiet!? Mamy komentarz rzecznika TVP!

2/4
Rolnik szuka żony 5 - Jan i Maria konflikt
Mat. promocyjne

Marta Manowska w rozmowie z portalem wp.pl skomentowała zachowanie Jana i zdradziła, dlaczego producenci nie usunęli sceny, która wywołała tak ogromne emocje. 

Kobiety zareagowały bardzo jednoznacznie, tak jak powinny były zareagować na taki rodzaj zachowania. Bohater, który się tego dopuścił przeprosił, czyli był pokazany taki model zachowania, jak to powinno wyglądać- oczywiście to w ogóle nie powinno mieć miejsca, od tego trzeba zacząć- ale miało miejsce i zostało pokazane dlatego, żeby można widzieć, jak potem przebiegają relacje między tymi osobami- przyznała prowadząca "Rolnik szuka żony".

 

Co jeszcze powiedziałą Marta Manowska? 

3/4
Rolnik szuka żony 5 - Jan przeprasza Marię
Mat. promocyjne

Gdybyśmy tego nie pokazali to właśnie nie bylibyśmy uczciwi, bo nie byłoby wiadomo dlaczego te kobiety w taki sposób zaczynały się do niego odnosić. To jest prawda o nim, to jest prawda o nich- powiedziała w rozmowie z WP. 

Zgadzacie się z opinią Marty Manowskiej? Producenci programu podjęli dobrą decyzję pokazując widzom, jak Jan klepie po pupie Marię? 

 

 

4/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

Myślicie, że w finałowym odcinku Marta Manowska wypomni Janowi skandaliczne zachowanie wobec Marii?

 

Zobacz także: Dorotka i Grzesiek będą rodzicami?! Zobacz ich czułe gesty w finale "Rolnik szuka żony"! Wszystko jasne?