Mariola Bojarska-Ferenc to legenda polskiego fitnessu. W ostatnich miesiącach dała się jednak poznać jako zacięty krytyk Ewy Chodakowskiej. Bojarska przy każdej okazji atakowała najpopularniejszą obecnie trenerkę, jej metody i styl pracy, używając przy tym naprawdę mocnych słów. Przypomnijmy: "Amatorka! Skąpa wiedza, ogromny tupet!"

Reklama

Najwyraźniej jednak Mariola pozazdrościła popularności młodszej koleżance i ostro wzięła się do pracy, choć w czysto celebryckim wymiarze. Zamieniła bowiem matę na salonowe ścianki i pozowanie fotoreporterom. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia Bojarska-Ferenc pojawiła się aż na 6 imprezach! Trzeba przyznać, że ten wynik może robić wrażenie nawet na największych salonowych wyjadaczkach, które w szczytowej formie zaliczały co najwyżej trzy wydarzenia. Wczoraj Mariola brylowała na pokazie Wolińskiego.

Czy to pomoże Bojarskiej w sukcesach zawodowych? Śmiemy wątpić, ale na ściankach bawi się tak dobrze, że nie mamy serca jej tego odradzać. Poniżej szybki przegląd zdjęć najbardziej zaangażowanej celebrytki ostatniego tygodnia.

Zobacz: Chodakowska odpowiada na ostrą krytykę Bojarskiej-Ferenc

Zobacz także

Reklama

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego:

Reklama
Reklama
Reklama